Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 09 listopad 2012
piątek, 09 listopad 2012 23:23

Palikot i Korwin-Mikke jednym głosem

Piątkowe wystąpienie Janusza Palikota z mównicy sejmowej wywołało oburzenie dużej części parlamentarzystów. Mówił on bowiem o zamykaniu polityków PiS-u w więzieniu.

Opublikowano w Regionalne
piątek, 09 listopad 2012 22:29

Obchody 11 listopada

W związku ze zbliżającym się Narodowym Świętem Niepodległości - w powiecie nakielskim zaplanowano liczne uroczystości.  Oferta kierowana jest przede wszystkim dla mieszkańców, którzy mogą brać czynny bądź bierny udział w obchodach. Tego dnia msze święte poświęcone będą Ojczyźnie, na rynkach  władze miast oddadzą hołd poległym, nastąpi wciągnięcie flagi państwowej na maszt, złożenie kwiatów.

Opublikowano w Krajna i Pałuki
piątek, 09 listopad 2012 22:10

Wjechał pod TIR-a (wideo)

W piątek wieczorem na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej doszło do poważnego wypadku. Jak wynika z ustaleń, kierujący Mitsubishi wymusił pierwszeństwo jadącemu TIR-owi.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 09 listopad 2012 22:02

Bydgoscy faszyści

Gazeta Wyborcza opublikowała dzisiaj artykuł pt. ,,Pełzanie brunatnej Polski” poświęcony skrajnym nacjonalistom.   Wedle załączonej do publikacji mapy w Bydgoszczy działają dwie takie organizacje: Narodowa Bydgoszcz i co może wydać się zaskoczeniem Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke.

Opublikowano w Regionalne
piątek, 09 listopad 2012 20:28

Na referendum za mało podpisów (wideo)

26 tys. 900 podpisów to za mało, aby złożyć wniosek o referendum. Zdanie osób, które je zbierały świadczy to jednak o tym, że należy poważnie dyskutować nad funkcjonowaniem straży miejskiej, gdyż mieszkańcy są z niej niezadowoleni.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 09 listopad 2012 15:44

Nie będzie referendum

Pod wnioskiem o rozpisanie referendum w sprawie Likwidacji straży miejskiej zebrano niecałe 27 tysięcy podpisów, czyli o 1,6 tysiąca za mało, aby złożyć wniosek o przeprowadzenie referendum.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 09 listopad 2012 12:29

11 listopada radośnie

Obchody 94-tej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w tym roku będą podzielone na dwie części. Pierw tradycyjnie mszą świętą i uroczystościami oficjalnymi pod Pomnikiem Powstańców Wielkopolskich, później inowrocławian zaprasza się zaś na festyn rodzinny.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 09 listopad 2012 11:20

Święto Niepodległości w Bydgoszczy

W niedzielę obchodzić będziemy 94 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, po ponad stu latach zaborów. Zobacz co ciekawego będzie się działo w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz