Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 11 luty 2014

Zdaniem senatora Andrzeja Kobiaka budowa drogi ekspresowej S-10 ma duże znaczenie dla rozwoju Bydgoszczy, stąd też  należy rozważyć wsparcie tej inwestycji z budżetów miast Bydgoszczy i Torunia albo w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Realizacja tych pomysłów może być trudna, gdyż polskie prawo nie przewiduje takich sytuacji.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 11 luty 2014 17:09

Dyżur posłanki w Szubinie i Kcyni

W czwartek 13 lutego posłanka Iwona Kozłowska będzie gościć  w powiecie nakielskim. W tym czasie mieszkańcy będą mieli możliwość spotkania i porozmawiania o problemach, które chcieli by przy pomocy posłanki rozwiązać.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Cieszące się dużym zainteresowaniem inowrocławian w okresie ferii lodowisko ,,Lodolandia” ma jeden mankament. Brakuje przebieralni i w okresie opadów śniegu pozostawione na ławeczkach obuwie moknie. Z tego powodu radna Magdalena Łośko interpeluje do prezydenta Inowrocławia o wydzielenie pomieszczenia na przebieralnie.

Opublikowano w Inowrocław

W środę Rada Miasta Bydgoszczy głosować będzie nad inicjatywą grupy radnych, aby przywrócić bezpłatne przejazdy w komunikacji publicznej emerytom powyżej 65 roku życia, honorowym krwiodawcom oraz kierowcom z MZK. Nieoficjalnie się mówi, że inicjatywa ta nie ma większych szans, gdyż nie wszystkie kluby wnioskujące o nadzwyczajne obrady pojawią się jutro w komplecie.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 11 luty 2014 11:19

SLD ma program na Eurowybory

Gdy inne komitety kompletują listy Sojusz Lewicy Demokratycznej ma ten etap już za sobą. W sobotę partia Leszka Millera  w sobotę przedstawiła już zarys programowy pod te wybory.

W styczniu w skali kraju zanotowano wzrost bezrobocia, w województwie kujawsko-pomorskim bilans zarejestrowanych bezrobotnych wzrósł o 6,5 tys. Największy wzrost odnotowano w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka dni temu ruszyła zbiórka podpisów pod wnioskiem o ogólnokrajowe referendum w sprawie daniny jaką nałożył parlament na Lasy Państwowe. Zebranych może być już kilkadziesiąt podpisów. Żeby referendum doszło do skutku potrzeba przynajmniej 500 tys. podpisów i zgody posłów.

Opublikowano w Regionalne