Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 15 luty 2014
sobota, 15 luty 2014 21:20

Koszykarze Legii pokonani na Kujawach

KSK Noteć Inowrocław  podejmował w meczu na szczycie lidera grupy A 2 ligi  Legię Warszawa 85:62. Mecz ten cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem inowrocławskich kibiców.

Opublikowano w Sport

Bez wątpienia największą gwiazdą rozgrywanego w Bydgoszczy pod koniec stycznia mitingu Pedros Cup był  Francuz Renaud Lavillenie, który nad Brdą był bliski  historycznego wyczynu, pobicia rekordu świata w skoku o tyczce. Mimo aplauzu bydgoskiej publiczności zabrakło mu do tej sztuki bardzo niewiele. Udało się mu tego dokonać dzisiaj w Doniecku, na wschodniej Ukrainie.

Opublikowano w Sport

Wczoraj policjanci ze Złotnik Kujawskich zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który miał się dopuścić aktów wandalizmu oraz stosował groźby karalne. W czasie przesłuchania uciekł on z posterunku. Obecnie poszukiwania mężczyzny prowadzone są w całej Polsce.

Opublikowano w Inowrocław

Udanie zainaugurowali rundę wiosenną piłkarze Zawiszy Bydgoszcz, którzy w Krakowie w pojedynku beniaminków pokonali miejscową Cracovię 0:2. Na bramki kibice musieli poczekać jednak bardzo długo.

Opublikowano w Sport

W dniu 25 maja obywatele 20 krajów Unii Europejskiej będą wybierać posłów do Parlamentu Europejskiego. Nie będzie to jednak jedyny termin wyborów do tej instytucji. Państwa członkowskie nie stosują także jednakowej ordynacji.

Od soboty na cyfrowym multipleksie MUX-1 nadawany będzie sygnał Telewizji Trwam związanej z toruńskim Radiem Maryja. Toczona przez ostatnie miesiące batalia o prawo nadawania w naziemnej telewizji cyfrowej zakończyła się zatem sukcesem.

Opublikowano w Regionalne

Centralne Biuro Śledcze zatrzymało w czwartek mieszkańca Mroczy w powiecie nakielskim, który posługiwał się w Polsce sfałszowanymi na Ukrainie dokumentami.  Po przez te dokumenty sprawcy najcięższych przestępstw próbowali unikać odpowiedzialności karnej.

Opublikowano w Krajna i Pałuki