Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 17 luty 2014
poniedziałek, 17 luty 2014 23:43

Pracę maturalną tanio sprzedam

Do egzaminu maturalnego z języka polskiego pozostały niecałe trzy miesiące. Żeby zdać egzamin z dojrzałości konieczne będzie przygotowanie pracy na egzamin ustny. Tę bez problemu można kupić w internecie za kilkadziesiąt złotych, w którym roi się od ofert. Resort edukacji uważa, że jest to jednak marginalny problem.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 17 luty 2014 17:52

Od środy przejazd kolejowy w Otorowie nieczynny

Z powodu prac prowadzonych przez PKP na linii kolejowej nr 18 (w ramach BiT City) nieprzejezdny będzie przejazd kolejowy wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 397. Utrudnienia związane pracami rozpoczną się w środę, a zakończyć się mają w piątek.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 17 luty 2014 16:39

Pod wpływem alkoholu wjechał do Brdy

Tragicznie nie tylko dla 22-letniego kierowcy mogła zakończyć się sobotnia nocna jazda pod wpływem alkoholu. Mężczyzna wraz z młodszą pasażerką zakończył jazdę w Brdzie. Na szczęście obojgu udało się wydostać z pojazdu. Na zniszczonym samochodzie konsekwencje tej jazdy się jednak nie zakończą.

Opublikowano w Bydgoszcz
poniedziałek, 17 luty 2014 13:39

Premier z Bydgoszczy?

Tygodnik ,,wSieci” sugeruje, że minister Radosław Sikorski mógłby zastąpić na stanowisku premiera Donalda Tuska, który z kolei miał by trafić na ważne stanowisko w Unii Europejskiej. Są to oczywiście zwykłe spekulacje, ale nie da się ukryć, że notowania rządu Tuska są w ostatnim czasie wyjątkowo niskie i Platforma Obywatelska chcąc utrzymać władzę musi rozważać zmianę premiera na budzącego mniej kontrowersji.

Opublikowano w Bydgoszcz