Jesteś tutaj: HomeArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 25 luty 2014
wtorek, 25 luty 2014 21:58

CWZS nie zmienił statutu

Zmiany w statucie, które miały uniemożliwić korzystanie Stowarzyszeniu Piłkarskiemu z boisk przy ulicy Gdańskiej, nie zostały przyjęte przez Walne Zebranie Cywilno Wojskowego Związku Sportowego. Zabrakło statutowej większości.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 25 luty 2014 21:47

Zwiefka podsumowuję kadencje

Za kilka tygodni 5-letnia kadencja Parlamentu Europejskiego dobiegnie końca. Poseł do PE Tadeusz Zwiefka przygotował broszurę, w której podsumowuje swoją pracę w tym okresie.

wtorek, 25 luty 2014 21:17

Nowy dowódca bazy lotniczej

Generał Brygady pilot Dariusz Wroński we wtorek uroczyście przejął obowiązki dowódcy 1 Brygady Lotnictwa Wojsk Lądowych w Inowrocławiu. Uroczystość przekazania dowództwa odbyła się w Parku Solankowym.

Opublikowano w Inowrocław

W nocy zdesperowany 18-latek chciał skoczyć z okna jednego z bloków na ulicę. Kilka godzin później w Fordonie kobieta zagroziła, że wysadzi się w powietrze. Policyjnie negocjatorzy nie mieli dzisiaj łatwej pracy.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 25 luty 2014 14:32

Toruń chce kompromisu z ZIT?

Prezydent Torunia Michał Zaleski zgodził się, aby siedzibą ZIT była Bydgoszcz, a w jego mieście powstała filia. Medialnie ta deklaracja może oznaczać pewne ustępstwo wobec Bydgoszczy, gdy jednak przyjrzymy się całości koncepcji proponowanej przez Toruń,  to dla Bydgoszczy i jej sąsiadów nie jest ona zbyt korzystna.

Opublikowano w Regionalne

Poniedziałkowy mecz Zawiszy z Lechią Gdańsk obejrzało około 2,5 tys. widzów, co z racji rozdania dużej ilości wejściówek za symboliczny grosz jest słabym wynikiem. Zapewne widzów mogło by być około 3 tys., gdyby nie padł system sprzedaży w kasach biletowych. Klub sugeruje, że mogą stać za tym złe moce.

Opublikowano w Sport
wtorek, 25 luty 2014 13:25

Wyłapywali pijanych kierowców

W poniedziałek na terenie Nakła policjanci przeprowadzili akcję ,,Trzeźwy poranek”. Zbadano łącznie trzeźwość 297 kierowców, niestety jak się okazało nie wszyscy byli w pełni trzeźwi.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

23 września 2013 roku sejmik województwa przyjął uchwałę, która umożliwić miała powstanie w Inowrocławiu filii WORD. Ta jednostka z powodu niespełniania przez miasto wymogów nie powstała jednak do dzisiaj. W opinii radnego miejskiego Jacka Olecha marszałek województwa oraz radni wojewódzcy przyjęli uchwałę z poważnymi błędami legislacyjnymi.

Opublikowano w Inowrocław

Kandydatka Europy Plus Twojego Ruchu do Parlamentu Europejskiego z naszego okręgu Kazimiera Szczuka w audycji Piotra Najsztuba na antenie radia TOK FM przedstawiła swoje pomysły na działalność w kujawsko-pomorskim. Jako, że związana ona jest przede wszystkim z partią Zieloni 2004, to dużo uwagi poświęciła kwestiom związanym z odnawialnymi źródłami energii.