Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 02 listopad 2014
poniedziałek, 03 listopad 2014 00:56

Jarosław Kaczyński odwiedzi Bydgoszcz

Gościem odbywającej się we wtorek Konwencji Wojewódzkiej Prawa i Sprawiedliwości będzie były premier, a zarazem lider tej partii Jarosław Kaczyński. Konwencja odbędzie się w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Problemy psychiczne są coraz większym problemem w dzisiejszej rzeczywistości. Rośnie liczba samobójstw, chociażby w ostatnim czasie krążą po internecie zdjęcia jak na balkonie jednego z bydgoskich bloków powiesił się mężczyzna. Są jednak tacy, którzy uważają, że ratowanie samobójców to marnowanie publicznych pieniędzy.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 02 listopad 2014 17:26

Zawisza przegrywa w Krakowie

W pojedynku drużyn z końca tabeli lepsze okazały się ,,Pasy” z Cracovii, które odniosły na własnym terenie minimalne zwycięstwo nad bydgoskim Zawiszą. Dla Zawiszy jest to 11 porażka w tym sezonie, na 14 rozegranych spotkań.

Opublikowano w Sport

Około godziny 11 na konstrukcję Mostu Fordońskiego wszedł mężczyzna, który groził odebraniem sobie życia. Z tego powodu podjęto akcję ratowniczą, w wyniku której wjazd na most na około godzinę został zablokowany. Niemożliwe było zatem wjechanie do Bydgoszczy ze strony Torunia oraz wyjechanie z miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 02 listopad 2014 16:24

Zakończyła się kwesta na Starofarnym

Od czwartku zbierane były pieniądze na ratowanie ulegających degradacji nagrobków na cmentarzu Starofarnym. Kwestowano jednak na kilku cmentarzach, w niedzielę poza za Starofarnym, do puszek zbierano także na cmentarzu parafialnym przy ulicy Kossaka. Wcześniej zbiórka prowadzona była także na cmentarzu Nowofarnym oraz komunalnym przy ulicy Wiślanej w Fordonie.

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę na cmentarzu przy ulicy Kcyńskiej w Bydgoszczy kibice Zawiszy zorganizowali uroczystość odsłonięcia tablicy przypominającej życiorys gen. Aleksandra Karnickiego oraz jego synów komandora Borysa Karnickiego i ppor. Jerzego Karnickiego.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 02 listopad 2014 13:08

Zapalili znicz bohaterom

Wczoraj obchodziliśmy dzień Wszystkich Świętych, w którym myślami byliśmy przy bliskich i trochę dalszych zmarłych. Kibice Zawiszy z Nakła wraz z działaczami Młodzieży Wszechpolskiej tego dnia odwiedzili miejsca spoczynku polskich bohaterów, wpisując się tym samym w ogólnopolską akcje pamięci.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Odbywającemu się w Bydgoszczy Kongresowi Transportu Publicznego przysłuchiwał się poseł Piotr Król, jedyny reprezentant województwa kujawsko-pomorskiego w sejmowej Komisji Infrastruktury. Największe zainteresowanie bydgoskiej opinii publicznej wywołały kwestie związane z wdrażaniem projektu metropolitarnego BiT City, o czym rozmawiamy z parlamentarzystą.

Opublikowano w Regionalne
niedziela, 02 listopad 2014 08:58

Pięknie pokazany Szubin

W internecie ukazał się efektownie wykonany prawie 4 minutowy film przedstawiający Szubin w bardzo pozytywnym świetle. Nie pozostaje nic poza podziwianiem dzieła, a przede wszystkim pięknego Szubina.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2014 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30