Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 06 listopad 2014

Radny Tomasz Rega złożył w czwartek do Prokuratury Okręgowej w Bydgoszczy zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przy prywatyzacji spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA. W swoim zawiadomieniu nie podaje jednak jakie konkretne przepisy prawa mogły zostać naruszone.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dziury, kurz i błoto – tak jednym słowem ulicę Długą nawyzywają jej mieszkańcy. Od 2 lat zrzeszeni w komitecie walczą o jej przebudowę. Dzisiaj ten problem na konferencji prasowej poruszył kandydat na prezydenta Marcin Wroński oraz kandydaci na radnych z ruchu Nowy Inowrocław. Zarzucają oni obecnym władzom, że nie potrafili wywalczyć dofinansowania dla jej przebudowy, co pozwoliłoby mieszkańcom zwiększyć komfort życia.

Opublikowano w Inowrocław

Zdaniem przewodniczącego Rady Miasta Bydgoszczy nic nie stoi na przeszkodzie, aby nasze miasto wycofało się z porozumienia zawartego w sprawie ZIT z Toruniem i powrócić do koncepcji wcześniejszej, która zakłada powstanie osobnego Bydgoskiego Obszaru Funkcjonalnego i Toruńskiego Obszaru Funkcjonalnego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kandydatka na prezydenta Małgorzata Stawicka na konferencji prasowej mówiła o trudnej sytuacji pracowników Domów Pomocy Społecznej, którzy pracują za najniższą krajową i od 5 lat nie mogli liczyć na podwyżki. Zaapelowała ona do prezydenta Rafała Bruskiego, aby na jeden dzień kampanii wyborczej poszedł pracować do DPS jako wolontariusz i w ten sposób poznał realia pracy w tym miejscu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kandydat na prezydenta Konstanty Dombrowicz odniósł się dzisiaj do listu obecnego włodarza miasta, który odgraża się minister infrastruktury i rozwoju wyjściem Bydgoszczy z ZIT. W opinii Dombrowicza prezydent Bruski zachowuje się jak typowy awanturnik polityczny, a taka strategia nie przyniesie korzyści Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 06 listopad 2014 11:45

S-5 cztery miesiące przed czasem?

Opóźnienie wbicia pierwszej łopaty na kujawsko-pomorskim odcinku drogowym S-5, w opinii przedstawiciela Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, nie opóźni oddania inwestycji do użytku, a nawet planuje się przyśpieszenie terminu zakończenia tego zadania.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Marzec 2018 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31