Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 17 październik 2017

Sekretarz Gminy Białe Błota, Agnieszka P., została we wtorek rano zatrzymana w miejscu pracy przez policję. Do wieczora nie otrzymaliśmy informacji, czy postawiono jej jakiejś zarzuty. Decyzja w tej sprawie będzie musiała najpóźniej zapaść w środę.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 17 październik 2017 20:34

Nowy, kryminalny bestseller Remigiusza Mroza!

Chłopak, który zaginął kilkanaście lat temu na wakacjach w Egipcie, odnajduje się na jednym z warszawskich osiedli. Posługuje się innym imieniem i nazwiskiem, i mimo że rodzice rozpoznają w nim syna, on sam utrzymuje, że nie ma z zaginionym nic wspólnego.

Opublikowano w Magazyn

Miasto Inowrocław ogłosiło przetarg na budowę węzła komunikacyjnego wokół dworca PKP. Planowana jest budowa miejsc parkingowych przy ulicy Magazynowej oraz budowa przejścia podziemnego pod torami kolejowymi, które pozwoli szybko przedostać się z Magazynowej na dworzec.

Opublikowano w Inowrocław
wtorek, 17 październik 2017 14:54

Nalot policyjny w Urzędzie Gminy Białe Błota

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy od rana, na zlecenie prokuratury, prowadzone są w Urzędzie Gminy Białe Błota czynności kontrolne. Zabezpieczono pomieszczanie gminne oraz dokumenty. Zabrano na przesłuchanie również sekretarz gminy. Na chwilę obecną nie wiadomo jednak w jakim charakterze.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 17 październik 2017 10:54

Na Osową Górę dojdziemy już przez las

Nadleśnictwo Żołędowo poinformowało, że udało się posprzątać po zniszczeniach spowodowanych przez nawałnice. Z tego też powodu na części obszaru Nadleśnictwa Żołędowo został zniesiony zakaz wstępu do lasu. Leśniczy nadal apelują jednak o ostrożność.

Opublikowano w Bydgoszcz

Dzisiaj przypada Międzynarodowy Dzień Walki z Ubóstwem. Jak wynika ze statystyk Głównego Urzędu Statystycznego, województwa kujawsko-pomorskie należy do tych, które ma z tym zjawiskiem dość duży problem.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 17 październik 2017 10:13

Nowoczesna reaktywuje biuro poselskie

Wiosną partia Ryszarda Petru przeżyła osłabienie, w wyniku którego grupa posłów, w tym Michał Stasiński z Bydgoszczy przeszli do Platformy Obywatelskiej. Niedługo później Nowoczesna straciło biuro poselskie nad Brdą. W tym tygodniu aktywność w Bydgoszczy rozpocząć ma inny parlamentarzysta tej formacji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Gościem ubiegłotygodniowej konferencji poświęconej aktualizacji Strategii Rozwoju Bydgoszczy był marszałek województwa Piotr Całbecki, który twierdził, że Bydgoszcz była największym beneficjentem środków unijnych w perspektywie 2007-2013. Radny wojewódzki Roman Jasiakiewicz ubolewa, że nikt z organizatorów go nie sprostował.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Listopad 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30