Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 06 październik 2017
sobota, 07 październik 2017 00:21

Brytyjskie media o dalszych problemach RyanAir

Problemy kadrowe wymusiły na tanich liniach lotniczych RyanAir odwołanie części lotów, w tym również z Polski. Jeżeli chodzi o Port Lotniczy Bydgoszcz to perturbacji wewnątrz RyanAir nie odczuliśmy. Brytyjskie media obawiają się jednak, że wkrótce może dojść nawet do strajku generalnego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Od poniedziałku trwa protest głodowy lekarzy rezydentów, którzy domagają się zwiększenia nakładów na służbę zdrowia z 4,7% PKB do 6,8%. Protest odbywa się w głównym holu Szpitala Dziecięcego w Warszawie.

Opublikowano w Regionalne

W południe w Bydgoszczy odbyła się uroczystość przekazania przez Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy sprzętu o wartości ponad 1,5 mln zł, który trafił do blisko 200 jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych. Było to podziękowanie za zaangażowanie strażaków, tuż po nawałnicach jakie przeszły przez Polskę w połowie sierpnia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Iwan Alejnikow był żołnierzem Armii Czerwonej w trakcie II wojny światowej. Zginał w trakcie walk o Inowrocław. W ramach uznania jego zasług w walce o miasto, jego imieniem nazwano jedną z ulic w Inowrocławiu. Ostatnio pojawiły się wątpliwości, czy w ramach dekomunizacji powinien utracić ten patronat.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 06 październik 2017 11:07

Kto odpowiada za utrzymanie bulwarów?

Szczególnie w okresie letnim w internecie (na Facebook-u) pojawiło się wiele uwag dotyczących stanu bulwarów nad Brdą. Chodziło przede wszystkim o ich niską estetykę, na którą negatywnie wpływają chociażby rosnące chwasty. Okazuje się, że pod względem formalnym jest to dość skomplikowana sprawa.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 06 październik 2017 10:37

Orkan w miarę oszczędził Kujawy

W nocy z czwartku na piątek przez Polskę przeszedł orkan Ksawery, który doprowadził do urwania linii energetycznych w kilku województwach oraz dwóch ofiar śmiertelnych. Orkan zahaczył również od południową część województwa kujawsko-pomorskiego, na szczęście w dużo mniejszej sile.

Opublikowano w Inowrocław

W sobotę 7 października odbędzie się ogólnopolska akcja modlitewna ,,Różaniec do granic” w ramach obchodów 100-lecia objawień w Fatimie oraz bezpośrednio święta Matki Bożej Różańcowej. Przewoźnik PolRegio wprowadza z tej okazji dla podróżnych specjalną ofertę, która umożliwi podróżowanie za złotówkę.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31