Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 29 marzec 2018
piątek, 30 marzec 2018 00:19

PiS na razie bez kandydata na Inowrocław

Kto będzie kandydatem Zjednoczonej Prawicy w Inowrocławiu? Poważnie mówi się obecnie o dwóch kandydatach – oficjalnie zgłoszonym już przez wicepremiera Jarosława Gowina radnym miejskim Marcinie Wrońskim oraz mającym być wkrótce ogłoszonym Ireneuszu Stachowiaku, związanym politycznie z ministrem Zbigniewem Ziobro.

Opublikowano w Inowrocław

Bez jednego dnia, to będzie miesiąc opóźnienia z tegoroczną inauguracją Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego, który miał funkcjonować od 1 marca. Problemy sprawiła jednak aura, szczególnie zmarznięta ziemia, która skutecznie utrudniała instalację infrastruktury rowerowej. Rowerów będzie więcej, mają być też większe.

Opublikowano w Bydgoszcz

W Wielką Sobotę o godzinie 14:00 w Koronowie miejscowa Victoria podejmie lidera Zawiszę Bydgoszcz. Zespół z Koronowa w tabeli zajmuje siódmą lokatę, stąd też faworytem tego meczu będzie bydgoski Zawisza. To jednak Victoria jesienią sprawiła niebiesko-czarnym dość duże problemy.

Opublikowano w Sport

Wczoraj na sesji Rady Miasta Bydgoszczy odbyła się dyskusja na temat problematyki skażenia Zachemu. Pojawiło się kilka merytorycznych propozycji oraz deklaracje działania ponad podziałami politycznymi dla wspólnej sprawy. Były jednak również momenty dość burzliwie polityczne.

Opublikowano w Bydgoszcz

Budowa parkingu przy ulicy Magazynowej w Inowrocławiu, wraz ze zbudowaniem podziemnego tunelu do dworca kolejowego, traktowana jest w Inowrocławiu jako jedno ze sztandarowych przedsięwzięć. Jego celem jest poprawa dostępności komunikacyjnej dworca kolejowego, gdzie obecnie nie ma zbyt wielu miejsc parkingowych.

Opublikowano w Inowrocław

Zmiana pracy może wiązać się ze stresem, ale także nowymi wyzwaniami, które czekają na nas w nowej firmie, a także możliwością rozwoju. Warto, aby sukcesem pochwalić się z bliskimi. Najlepszym sposobem będzie zorganizowanie imprezy z okazji otrzymania nowej pracy. Zaplanowanie idealnego wieczoru nie należy do łatwych spraw, dlatego podpowiadamy, jak idealnie to zrobić. Sprawdź, nasz krótki poradnik!

Opublikowano w Polecane

Wczoraj Rada Miasta Bydgoszczy wyraziła zgodę, aby jeden z ojców niepodległej Polski Ignacy Jan Paderewski będzie patronem V Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Szarych Szeregów 4a. Uchwała radnych ma szczególny wymiar z racji obchodzonego w tym roku jubileuszu 100-lecia niepodległości.

Opublikowano w Bydgoszcz

W czwartek, piątek i wtorek z miejskiego lodowiska Torbyd młodzież szkolna i studenci będą mogli korzystać bezpłatnie. Będzie można również bez ponoszenia opłat wypożyczyć łyżwy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30