Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: środa, 30 listopad 2022
czwartek, 01 grudzień 2022 00:56

Magazyn Rohlig Suus Logistics wystartował

Największy polski operator logistyczny, Rohlig Suus Logistics, uruchomił nowy magazyn w Bydgoszczy, zwiększając tym samym dwukrotnie swoje dotychczasowe możliwości operacyjne w regionie. Nowy magazyn zbudowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i poszanowaniem środowiska zajmuje 15 tys. mkw. i będzie służył m.in. do obsługi drobnicy krajowej i całopojazdowej, a także logistyki kontraktowej i e-commerce.

Opublikowano w Bydgoszcz

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska wydała decyzję środowiskową dla odcinka Bydgoszcz – Wyrzysk drogi ekspresowej S-10 – to ważna dla regionu droga, która skomunikuje nas sprawniej ze Szczecinem i Gorzowem Wielkopolskim.. Decyzja środowiskowa to ważny moment procedury formalnej, ale trzeba pamiętać, że nie jest ona prawomocna.

Opublikowano w Regionalne

We wtorek odbyła się w Bydgoszczy całodniowa wizyta studyjna delegacji sejmowej Komisji Obrony Narodowej – posłowie odwiedzili Wojskowe Zakłady Lotnicze nr 2 w Bydgoszczy, bydgoską Belma oraz siedzibę Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych. Dla wszystkich tych instytucji była to okazja, aby zaprezentować się przed delegacją Sejmu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Rada Miejska w Koronowie przegłosowała nowe zasady wynagradzania radnych, słuchając wypowiedzi radnych z sesji można odnieść wrażenie, że gestem altruizmu w trudnych czasach postanowili sobie obniżyć wynagrodzenia. Problem jednak w tym, że najpierw nie mieli problemów, aby radykalnie przyjmować wyższe diety, a o bez interesowności trudno mówić, bo brak działania spotkałby się z reakcją organów nadzoru.

Opublikowano w Dobrcz i Koronowo

W poniedziałek Rada Miejska w Inowrocławiu uhonorowała nazwaniem skweru ulicami Szerokiej i Rybnickiej Gusa Edwardsa, który tworząc na Broadway’u tworzył piosenki, które stały się symbolem popkultury, tym samym przypominając na Kujawach tę postać. Gus Edwards urodził się w sierpniu 1878 roku w Inowrocławiu.

Opublikowano w Inowrocław

W czasie pandemii COVID-19 odnotowaliśmy w Polsce pewien wzrost bezrobocia, ale był on dość niewielki, a to za sprawą dotacji jakie przekazywać rząd przedsiębiorstwom, chcąc je zachęcić do nieredukowania etatów. Jak się okazuje nie brakowało takich, co postanowili te programy wsparcia wykorzystać, aby wyłudzić nienależne im pieniądze. Na ich trop wpadli śledczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Marzec 2016 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31