Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 09 czerwiec 2016

Od poniedziałku Artur Czarnecki jest przedstawiany jako właściciel 95% akcji spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA oraz prezes tej spółki. Nie ma na to jednak potwierdzenia w dokumentach, a co za tym idzie, nie wiemy czy Radosław Osuch akcje w ogóle sprzedał.

Opublikowano w Bydgoszcz

Przez ostatnie dwa lata cykl letnich koncertów, które mogliśmy obserwować na pokładzie jednostki pływającej ,,Jantar” zachwycały bydgoszczan, ale również wielu krytyków muzycznych. Również w tym roku czeka nas III edycja ,,Rzeki Muzyki”, zmieni się jednak wykonawca imprezy oraz sceneria. Dominika i Waldemar Matuszak, którzy byli autorami I i II edycji, przyznają, że czują pewien niesmak postępowaniem miasta.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 09 czerwiec 2016 18:47

W weekend wielkie świętowanie na Kujawach

W sobotę i niedzielę na inowrocławskim lotnisku odbywać będą się Dni Inowrocławia. Na tę okoliczność przygotowano wiele atrakcji, głównie muzycznych. Jedną z gwiazd będzie obchodząca swoje 25-lecie kultowa grupa discopolowa Boys.

Opublikowano w Inowrocław
czwartek, 09 czerwiec 2016 18:30

Organizacje pozarządowe zapraszają na piknik

W niedzielę Wyspa Młyńska będzie gospodarzem dorocznego Pikniku Bydgoskich Organizacji Pozarządowych. Osoby działające społecznie dla społeczności lokalnej zademonstrują nam czym dokładnie się zajmują na co dzień. Swoje stoiska zaprezentuje kilkadziesiąt bydgoskich stowarzyszeń, organizatorzy przewidują również inne atrakcje rozrywkowe.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka dni temu Komitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję o wykluczeniu ze struktur partii Adama Banaszaka, który od stycznia 2015 roku zawieszony był w prawach członka, z powodu daleko posuniętej współpracy z Platformą Obywatelską w Samorządzie Województwa. Wnioskował o to poseł Łukasz Zbonikowski.

Opublikowano w Regionalne
czwartek, 09 czerwiec 2016 16:29

Zawisza bez licencji na I ligę

Komisja odwoławcza PZPN odrzuciła na dzisiejszym posiedzeniu odwołanie Zawiszy Bydgoszcz od decyzji komisji licencyjnej. Oznacza to, że bydgoskiego zespołu nie zobaczymy w rozgrywkach I ligi. W najbliższych dniach rozstrzygnie się czy bydgoski klub występować będzie w niższej lidze oraz zdeklaruje się przyszłość spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 09 czerwiec 2016 13:10

Obrońca Zawiszy znalazł nowy klub

Kolejny zawodnik znalazł nowy klub po odejściu z Bydgoszczy. Do ojczyzny postanowił wrócić Blażo Igumanović. 

 

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29      
 • Czy dojdzie do zmiany na fotelu marszałka? Na dzisiaj nie ma poważnych kontrkandydatów

  Piotr Całbecki marszałkiem województwa kujawsko-pomorskiego jest od 2006 roku, czyli za dwa lata może świętować dwudziestolecie na tym stanowisku. Na dzisiaj wydaje się on głównym kandydatem na kolejną kadencję. Po cichu słychać już w różnych środowiskach głosy ,,czas na marszałka” z Bydgoszczy, zapewne te głosy będą się pojawiać jeszcze bardziej wyraziście w kampanii wyborczej, ale będziemy je mogli traktować głównie jako kiełbasę wyborczą.

 • Celnicy potwierdzają, że granica z Ukrainą pod względem rolnym nie jest szczelna

  Protesty rolników nadal trwają – w naszym województwie blokowana jest chociażby spory fragment drogi ekspresowej S5. Przyjrzyjmy się problematyce o jakiej mówią rolnicy i temu jak to może zostać rozwiązane.

Wiadomości z regionu