Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 28 kwiecień 2023

W ostatnich latach każdego roku realizowane są drogi gruntowe z wieloletniego programu utwardzania dróg lokalnych. Do utwardzenia jeszcze sporo dróg, zatem będzie on realizowany jeszcze przez kolejne lata. Przyglądamy się, które ulice będą realizowane w pierwszej kolejności.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka tygodni temu Parlament Europejski przyjął bardziej ambitne cele klimatyczne – do 2030 roku emisja w stosunku do 2005 roku powinna spaść 40%, w przypadku Polski ten cel jest mniejszy, bo mówimy o niecałych 18%. Czy do 2030 roku Metropolia Bydgoszcz i Województwo Kujawsko-Pomorskie spełnią ten cel?

Opublikowano w Regionalne

Znajdująca się w sąsiedztwie kościoła sw. Piotra i Pawła oraz Parku Kazimierza Wielkiego Galeria Miejska BWA powstała według projektu Tadeusza Czerniawskiego i Zdzisława Kostrzewy w latach 70. Po ponad 50 latach budynek jej elewacja przechodzi remont, aby mogła ponownie zachwycać przechodniów, jak to miało miejsce w dalszej już przeszłości.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Sierpień 2013 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu