Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 09 kwiecień 2023

Kilka lat temu jedna z firm developerskich rozpoczęła sprzedaż mieszkań przy Bydgoskich Olimpijczyków w Fordonie. W praktyce te mieszkania nigdy nie powstały, bowiem firma upadła, około 80 rodzin zapłaciło za mieszkania, których nigdy nie otrzymało. Prokuratorskie śledztwo wykazało, że doszło do defraudacji pieniędzy, pod koniec marca skierowano do sądu akty oskarżenia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Jest to oczywiście fake news, który rozpowszechniają rosyjskojęzyczne media należące do oligarchy Konstantina Małofiejewa, który na terenie Unii Europejskiej jest persona non grata. Jest to następstwo marcowego protestu ,,kamractwa” na Starym Rynku, które w mediach oligarchy wyolbrzymiono. Jak się okazuje, jego media karmią Rosjan informacjami, że w Bydgoszczy są regularne wystąpienia przeciwko Ukrainie i NATO.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 09 kwiecień 2023 10:38

Do poczytania w okresie świątecznym

W święta wiele osób ma trochę więcej czasu, aby nadrobić lektury, którymi nie można było się zająć wcześniej. Dlatego przygotowaliśmy zestawienie naszych publikacji, którymi warto zainteresować się.

Opublikowano w Magazyn

Warte obejrzenia

  • UKW ma najlepszych wioślarzy w Europie. Brdyujście korzystne dla Polaków

    W niedzielę dobiegły końca Akademickie Mistrzostwa Europy we Wioślarstwie, dla nas to podwójnie ważna informacja, bo z jednej strony gospodarzem tej imprezy była Bydgoszcz, a dokładniej rywalizowano w Brdyujściu, ale też możemy z dumą pisać o wynikach sportowych, bo w klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Uniwersytet Kazimierza Wielkiego.

  • Wielkie święto wioślarstwa w Bydgoszczy. Polacy liczą na medale

    Bydgoszcz znów jest w centrum sportu akademickiego Starego Kontynentu. Od piątku w mieście nad Brdą odbywają się Akademickie Mistrzostwa Europy w wioślarstwie. Jedenaście polskich ekip ma wielką ochotę na zakończenie regat z workiem medali.

     

Wiadomości sportowe

« Październik 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica

 

 

Wiadomości z regionu