Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: środa, 14 grudzień 2016
środa, 14 grudzień 2016 22:33

Walne Zawiszy odbędzie się w poniedziałek

We wtorek miało się odbyć walne zebranie spółki WKS Zawisza Bydgoszcz SA. Pojawili się jednak tylko dwaj udziałowcy, zabrakło najważniejszego Artura Czarneckiego, który zawnioskował o przesunięcie terminu na przyszły poniedziałek.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 14 grudzień 2016 18:41

WSG organizuje w sobotę Jarmark Świąteczny

W sobotę w siedzibie Wyższej Szkoły Gospodarczej w Inowrocławiu odbędzie się jarmark podczas którego będzie można zakupić ozdoby świąteczne, wigilijne potrawy. Szczególnie atrakcyjne mogą okazać się ręcznie wykonane bombki choinkowe.

Opublikowano w Inowrocław
środa, 14 grudzień 2016 16:36

Bydgoski szpital najlepszy w Polsce

W dzienniku Rzeczpospolita ukazał się dzisiaj Ranking Szpitali 2016 pod patronatem Ministra Zdrowia Konstantego Radziwiła. Najlepszym szpitalem w Polsce zostało Centrum Onkologii im. prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy. Ranking został przygotowany przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia oraz firmę doradczą IDEA Trade.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wrześniu pisaliśmy o tym jak Marek Staszczyk jednocześnie kierował Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bydgoszczy i Toruniu – czas jego pracy się nie zmienił, za to wynagrodzenie znacząco wzrosło. Teraz marszałek województwa postanowił Staszczykowi przyznać dodatkowo wysoką nagrodę roczną.

Opublikowano w Regionalne

Zażegnanie zagrożenia ogłoszenia przez bydgoskie lotnisko upadłości, które pojawiało się w wypowiedziach polityków, sprawiło, że dyskusja o przyszłości Portu Lotniczego Bydgoszcz ucichła. Dotarliśmy do ciekawego opracowania, pokazującego zasięg na jaki oddziaływać może bydgoskie lotnisko, w oparciu o dostępność drogową.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Marszałek województwa i zarząd z wotum zaufania, ale debata pokazała kryzys debaty w województwie

    Można było się spodziewać, że na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa radni udzielą absolutorium oraz wotum zaufania dla Zarządu Województwa – o ile w tym roku ta debata nie była specjalnie istotna, bo z racji tego, że jesteśmy świeżo po wyborach, wynik głosowania nie niesie żadnych skutków prawnych, to pokazała ona pewien kryzys w dyskusji publicznej.

  • Jutro jedna z ważniejszych sesji sejmiku w roku, choć w tym roku nie aż tak

    W poniedziałek Sejmik Województwa zdecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu wotum zaufania dla Zarządu Województwa za 2023 rok oraz udzieleniu lub nieudzieleniu absolutorium. Jest to zawsze jedna z ważniejszych sesji w roku, bowiem odbywa się dyskusja o stanie województwa oraz ocena władzy wykonawczej. Ten rok jest jednak szczególny, bowiem minęło niewiele ponad 2 miesiące od wyborów samorządowych, gdzie całe władze samorządowe były poddane weryfikacji przez wyborców.

Wiadomości z regionu