Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 20 sierpień 2017

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Bydgoszczy ma nową szefową – Dariusza Wrzosa zastąpiła Maria Dombrowicz, prywatnie małżonka byłego prezydenta Bydgoszczy Konstantego Dombrowicza. Formalnie osiągnęła już wiek emerytalny.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wtorek przez ulicę Gdańską przeszła defilada wojskowa z okazji Święta Wojska Polskiego. Porównywać jej z uroczystościami w stolicy nie możemy, bowiem to zupełnie nie ta skala. Wystarczyła ona jednak, aby pojawiło się wiele pozytywnych opinii, które nawiązały do okresu II Rzeczypospolitej, gdy defilady w Bydgoszczy były rzeczą powszechną.

Opublikowano w Bydgoszcz

W ostatnim czasie pojawiło się w przestrzeni publicznej wiele głosów o sytuacji mieszkańców Sośna, gminy która w kujawsko-pomorskim najbardziej ucierpiała w wyniku huraganu. Duży wpływ na to miały relacje osób, które ogrom zniszczeń zobaczyły na własne oczy, ważny jest również apel sołectwa Rytel, o pomoc dla mieszkańców Sośna.

Opublikowano w Regionalne
niedziela, 20 sierpień 2017 17:27

Zobacz skrót meczu Zawiszy z GLKS-em

W sobotnim meczu pomiędzy Zawiszą Bydgoszcz i GLKS-em Sadki zobaczyliśmy wiele akcji gospodarzy, które zakończyły się strzałami na bramkę.  Bardzo efektownie bronił jednak Szymon Gawron. Zapraszamy do obejrzenia skrótu z tego meczu.

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
  • Sondaż na dwa tygodnie przed wyborami. Tak prognozuje się nam przyszłość Europy

    Polscy politycy emocjonują się głównie krajowymi sondażami, ale wynik polskich wyborów będzie miał zaledwie kilku procentowy wpływ na to jak będzie wyglądał układ w Parlamencie Europejskim, bowiem wybieramy jedynie 53 przedstawicieli z ponad 700. Przyjrzyjmy się zatem dzisiejszemu sondażowy Politico.

  • Kampania wyborcza między Brukselą, a Warszawą i Bydgoszczą (komentarz wyborczy)

    Za dwa tygodnie będziemy wybierać 53 przedstawicieli Polski w Parlamencie Europejskim, a może lepiej napisać, że blisko pół miliarda europejczyków wybierze swoich 720 przedstawicieli. Kampania wyborcza trwa bowiem na całym kontynencie, choć w każdym kraju jest ona inna, do tego stopnia, że można powiedzieć, że politycznie to nie jest komplementarne. Postaram się jak najkrócej pokazać czym polska kampania różni się od tej ogólnoeuropejskiej oraz na przykładach w różnych państwach UE.

Wiadomości z regionu