Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 09 sierpień 2013

W poprzednim sezonie siatkarze Delecty Bydgoszcz uzyskali czwarty wynik w kraju, dla bydgoskiej siatkówki był to na pewno jeden z największych sukcesów. Sponsor tytularny klubu Rieber Foods Polska zdecydował się zmienić status na Przyjaciela Klubu, nie będzie on zatem już głównym sponsorem, a klub zmieni nazwę.

Opublikowano w Sport

Na naszych łamach pisaliśmy w ostatnim czasie o dotacjach jakie burmistrz Żnina przekazuje jednej rozgłośni radiowej, której prezesem jest wiceprzewodniczący żnińskiej Platformy Obywatelskiej. Fundacja im. Stefana Batorego ,która realizuje program mający na celu zwiększenie standardów życia publicznego oraz ograniczanie korupcji, ma wątpliwości, czy burmistrz właściwie egzekwuje zapisy ustawy o działalności pożytku publicznego i wolontariacie.

Opublikowano w Regionalne

149 lat temu 9 sierpnia urodził się Roman Dmowski, jeden z twórców niepodległej Polski, którego działania miały duży wpływ na układ granic po I wojnie światowej. Mimo tych wielkich zasług, nie jest to postać, o której szczególnie się pamięta, chodź w przeszłości Dmowski w Bydgoszczy cieszył się dużym autorytetem.

Opublikowano w Bydgoszcz
piątek, 09 sierpień 2013 15:17

Platforma (anty)obywatelska (komentarz)

Honorowy doktor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego za budowanie państwa niepodległego, prezydent Bronisław Komorowski dał publicznie do zrozumienia, że nie zamierza wziąć udziału w ewentualnym referendum w sprawie odwołania prezydent Warszawy. Wcześniej o bojkot referendum apelował szef PO, premier Donald Tusk.

Opublikowano w Bydgoszcz

Około godziny 10:15  na skrzyżowaniu ulic Metalowców i Marcinkowskiego w Inowrocławiu przewróciła się przyczepa samochodu marki Renault. Na skutek tej kolizji ucierpiały przewożone zwierzęta.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 09 sierpień 2013 13:19

Mi-24 na tle powiatu inowrocławskiego

Portal zajmujący się robieniem zdjęć lotniczych foto.pookr.pl zrealizował sesję zdjęciową dla śmigłowca Mi-24, która zrobiona została na tle malowniczych okolic Inowrocławia.

Opublikowano w Inowrocław
piątek, 09 sierpień 2013 13:09

Wybrano koncepcję wyglądu dworca PKP

Tak  pod koniec 2015 roku wyglądać ma kolejowy dworzec główny w Bydgoszczy. Prezydent po konsultacjach z PKP S.A., bydgoskimi urbanistami oraz TMMB wybrał koncepcję nazwaną jako Inside Outside.

Opublikowano w Bydgoszcz

Za kilka tygodni posłowie będą nowelizować budżet państwa, w którym brakuje kilka miliardów złotych. Deficyt ma wynieść ponad 50 mld, a cięcia jakie planuje przeprowadzić rząd mogą uderzyć w Polaków. Mimo to rocznie po przez dziurawe prawo ucieka z naszego kraju kilka mld, których nie płacą zagraniczne sieci handlowe.

Opublikowano w Regionalne

Warte obejrzenia

« Maj 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31