Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 09 październik 2014

Spekulacje o tym, że były poseł Grzegorz Roszak będzie kandydował z poparcia Prawa i Sprawiedliwości na prezydenta Inowrocławia zostały oficjalne potwierdzone. Jacek Tarczewski, Gustaw Nowicki i Jerzy Gawęda będą otwierać listy PiS do Rady Powiatu w okręgach obejmujących inowrocławskie osiedla.

Opublikowano w Inowrocław

Dyrektor podległego marszałkowi Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego Tadeusz Kondrusiewicz wystartuje z wysokiego miejsca na liście PiS mimo, że to jego postawa zdecydowała kilka tygodni temu, że wniosek partii Jarosława Kaczyńskiego o zablokowanie sprzedaży Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej upadł. Lokalne struktury PiS musiały się jednak dostosować do zaleceń partyjnych wysłanych z  Warszawy.

Opublikowano w Bydgoszcz

25 października dowiemy się którzy polscy sportowcy otrzymają prestiżową nagrodę Złote Kolce 2014. Rozstrzygnięcie tego plebiscytu może przynieść wiele emocji, gdyż w tym roku Polacy zaprezentowali się bardzo dobrze na Halowych Mistrzostwach Świata w szwajcarskim Zurychu. Uroczysta gala odbędzie się w Bydgoszczy, która uważana jest cały czas za stolicę polskiej lekkiej atletyki.

Opublikowano w Sport
czwartek, 09 październik 2014 14:04

Tak wyglądają władze ZIT

Na początku września odbyło się posiedzenie Komitetu Sterującego ZIT Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Bydgoszczy i Torunia, na którym ukonstytuował się zarząd.

Opublikowano w Regionalne

12 sierpnia około godziny 18:45 na obwodnicy Szubina zderzyło się BMW z Mazdą. W wyniku tego zdarzenia zginęły 3 osoby. Policja cały czas prowadzi śledztwo w tej sprawie prosząc świadków o pomoc.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Kandydat na prezydenta Bydgoszczy Marek Gralik oficjalnie zainaugurował dzisiaj kampanie wyborczą prezentując program prezydencki Prawa i Sprawiedliwości pt. – Bydgoszcz dumna i nowoczesna.

Opublikowano w Bydgoszcz
czwartek, 09 październik 2014 10:12

Audyt władzy: Rafał Bruski

Jako, że przekaz kreowany przez ratusz oraz opozycję dla wielu bydgoszczan może wydawać się trudny do zrozumienia, zdecydowaliśmy się na cykl publikacji, w których oceniamy włodarzy miast za ostatnią kadencje. Obserwując ich prace właściwie na co dzień jesteśmy wstanie zauważyć dokonania, których inni nie widzą, ale też i popełniane przez prezydentów błędy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Konsul Honorowy Węgier Marek Pietrzak zaprasza bydgoszczan na piątkowy Festiwal Kultury Węgier, który otworzy w nowej bibliotece UKW przy ulicy Szymanowskiego 3 ambasador Węgier w Polsce dr. Ivan Gyursika. Przygotowano dość bogaty program festiwalu wraz z wieczorem filmowym.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Marzec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31