Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: poniedziałek, 01 luty 2016

W całej Polsce odbywały się w poniedziałek konferencje prasowe Prawa i Sprawiedliwości, na których parlamentarzyści odpowiadali na nagonkę prowadzoną pod adresem ich partii. Również w Bydgoszczy posłowie: Ewa Kozanecka, Tomasz Latos i Piotr Król odnieśli się do zarzutów opozycji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Obywatelski projekt ustawy o ustanowieniu Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy nie ma jeszcze nawet numeru druku sejmowego. Poseł Tomasz Lenz wystosował już jednak pismo do posłów, aby głosowali za jego odrzuceniem. Przypomnijmy – inicjatywę obywatelską poparło ponad 160 tys. obywateli.

Opublikowano w Bydgoszcz

W poniedziałek w Bydgoszczy odbyło się posiedzenie Kujawsko-Pomorskiej Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego. Było to jedno z pierwszych posiedzeń, dopiero się konstytuującego ciała, który ma zajmować się rozwiązywaniem trudnych spraw w naszym województwie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Do treści wzywającej do obrony prezesa TVP Bydgoszcz, który zamieścił redaktor Gazety Wyborczej, odniósł się poseł Tomasz Latos, który stwierdził, iż szantażom tego autora nie zamierza ulegać.

Opublikowano w Bydgoszcz

Parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości tłumaczyli na konferencji prasowej dlaczego głosowania odbywają się w Sejmie w godzinach nocnych. Ich zdaniem zachowanie opozycji jest dziwne, gdyż sama oczekiwała rozpatrzenia ponad 200 poprawek.

Opublikowano w Inowrocław

Dzisiaj w Miejskim Centrum Kultury podsumowano zakończony Rok Mariana Rejewskiego. Wybitnego kryptologa, którego praca miała wpływ na pokonanie Niemców w II wojnie światowej przez aliantów, ale przede wszystkim bydgoszczanina. Uhonorowaniem Roku Mariana Rejewskiego było odznaczenie jego córki, Jadwigi Sylwestrzak, Medalem Prezydenta Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30