Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 05 luty 2016

Podczas gali sektora nowoczesnych usług dla biznesu BPO/SSC, zorganizowanej przez wydawnictwo BiznesPolska Gala CEE Shared Services and Outsourcing Awards, wyróżnienie w imieniu Bydgoszczy odebrała prezes Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego.

Opublikowano w Bydgoszcz

W poniedziałek premier polskiego rządu Beata Szydło gościć będzie w Budapeszcie, gdzie ma się spotkać z premierem Węgier Victorem Orbanem. Już dzisiaj możemy powiedzieć, iż najwięcej uwagi poświęcone będzie działaniom Wielkiej Brytanii, która chce obciąć świadczenia dla migrantów, również z Polski i Węgier.

Opublikowano w Magyar Hirek

,,Będziecie musieli się zaopatrzyć w kalosze” - taką radę otrzymali w piątek rano od przedstawiciela MWiK mieszkańcy ulicy Saperów na nieutwardzonym odcinku. Dla uzbrojenia obecnie niezamieszkałej działki, planowano pozbawić dojazdu kilka posesji.

Opublikowano w Bydgoszcz

Ruch Obywatelski Nowy Inowrocław, mający swoich reprezentantów w Radzie Miejskiej, miasto staje się zaściankiem jeżeli nie wejdzie w skład Metropolii Bydgoskiej. Członkowie ruchu oczekują zmiany polityki prezydenta Ryszarda Brejzy w tym zakresie.

Opublikowano w Inowrocław

W przyszłym tygodniu może zostać w trybie ekspresowym przyjęty rządowy program 500+, który ma w założeniu poprawić sytuację demograficzną. Senator Jan Rulewski z PO i poseł Michał Stasiński z Nowoczesnej uważają, że ,,rozdawnictwo pieniędzy” nie przyniesie spodziewanych efektów, a doprowadzić może tylko finanse publiczne do krachu.

Opublikowano w Bydgoszcz

Obywatelski projekt ustawy o utworzeniu Uniwersytetu Medycznego im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy jest już oficjalnie drukiem sejmowym. Marszałek Sejmu nadał mu nr 226. Druk ten został skierowany do I czytania.

Opublikowano w Bydgoszcz

Kilka tygodni temu media informowały o alarmie, jaki wywołał radioaktywny odpad, który trafił do spalarni ProNatury. Na szczęście systemy bezpieczeństwa zachowały się właściwie i zagrożenie dla mieszkańców nie powstało. Radny Bogdan Dzakanowski podejrzewa, iż odpad radioaktywny mógł pochodzić ze Szpitala Miejskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30