Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 17 marzec 2016

W czwartek działająca przy wojewodzie komisja konkursowa przeprowadziła postępowanie konkursowe w sprawie obsady stanowiska kujawsko-pomorskiego kuratora oświaty. Najwyższe poparcie uzyskał radny Marek Gralik. Ostateczna decyzja należy do ministra edukacji narodowej.

Opublikowano w Bydgoszcz

Prezydent Rafał Bruski wprowadził zarządzenie, które umożliwi zalegającym z opłatą za czynsz w miejskich lokalach, odpracowanie części swojego długu poprzez wykonanie prac publicznych. Maksymalnie będzie można odpracować w ten sposób 20 tys. zł.

Opublikowano w Bydgoszcz

We wtorek w Toruniu odbyła się konferencja prasowa marszałka Piotra Całbeckiego i przewodniczącego Sejmiku Ryszarda Bobera. Nie zaproszono na nią wszystkich redakcji, ale ze strony Urzędu Marszałkowskiego możemy wyczytać, jakie było jej przesłanie. Obaj politycy poniedziałkowy okrągły stół we Włocławku uważają za sukces.

Opublikowano w Regionalne

Wczoraj na swojej stronie internetowej Uniwersytet Mikołaja Kopernika opublikował rzekome stanowisko rządy, który jest przeciwko utworzeniu Uniwersytetu Medycznego w Bydgoszczy. Zdaniem prezydenta Rafała Bruskiego podważa to autorytet uczelni.

Opublikowano w Bydgoszcz

Publikujemy komentarz prezesa Stowarzyszenia Metropolia Bydgoska Piotra Cyprysa do poniedziałkowych obrad Sejmiku Województwa we Włocławku.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29