Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: środa, 30 marzec 2016
czwartek, 31 marzec 2016 00:00

Bydgoski WORD padł łupem PSL

Zwolniony były prezes kujawsko-pomorskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa długo pracy szukać nie musiał. Marszałek województwa uznał, że Andrzej Gross powinien on pokierować Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bydgoszczy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zgodnie ze Strategią Rozwoju Województwa do 2020 roku lokomotywą rozwoju kujawsko-pomorskiego ma być metropolia bydgosko-toruńska, do której samorządy powinny dążyć. Dokument ten przyjął Sejmik Województwa w poprzedniej kadencji bez poparcia klubu PiS-u, który coraz śmielej zaczyna mówić o potrzebie zmiany tego dokumentu.

Opublikowano w Regionalne

W specjalnym nagraniu filmowym polska gwiazda tenisa Agnieszka Radwańska zaprasza kibiców na mecz Fed Cup w którym reprezentacja Polski w tej dyscyplinie podejmie Tajwan. Gospodarzem meczu będzie Hala Widowiskowo-Sportowa w Inowrocławiu.

Opublikowano w Inowrocław

Uniwersytet Kazimierza Wielkiego wybrał rektora na lata 2016-2020. Profesora Janusza Ostoje-Zagurskiego zastąpi prof. Jacek Woźny. Rektor elekt opowiadał się za pewnymi reformami wewnątrz uczelni. Czy dzięki niemu uniwersytet będzie bardziej widoczny w życiu miasta?

Opublikowano w Bydgoszcz

W sobotę ruszą prace remontowe torów tramwajowych na odcinku Stomil – Łęgnowo. Oznacza to, że przez kilka tygodni nie będą jeździć na tym odcinku tramwaje. ZDMiKP uruchomi jednak dla mieszkańców komunikację zastępczą.

Opublikowano w Bydgoszcz

Miały zakończyć się wczoraj, ale Zarząd Dróg Miejskich i Komunikacji Publicznej po wnioskach mieszkańców i radnych zdecydował się wydłużyć je o 2 kolejne tygodnie do 12 kwietnia. Mowa konsultacjach społecznych dotyczących rozbudowy trasy W-Z, w oparciu o budowę bezkolizyjnych skrzyżowań na Węźle Wschodnim oraz ulicy Kamiennej z Gdańską, Sułkowskiego i Wyszyńskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29