Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 06 marzec 2016
poniedziałek, 07 marzec 2016 00:16

Podwózka na Sejmik na koszt szpitala

Pełnienie mandatu radnego wojewódzkiego przez Eligiusza Patalasa (PSL) wywołuje koszty dla Wielospecjalistycznego Szpitala w Inowrocławiu, którego jest on dyrektorem. Jak ustaliliśmy, radny na obrady Sejmiku z Inowrocławia do Torunia jeździ służbowym samochodem, przez co angażowany jest na kilka godzin pracujący w szpitalu kierowca.

Opublikowano w Inowrocław

Około godziny 22:50 przy ulicy Lubelskiej w centrum Bydgoszczy zapłonęły dwa samochody marki Fiat i Audi. Z ogniem walczyły dwie jednostki gaśnicze Straży Pożarnej. Na miejscu pojawiły się również dwa radiowozy policyjne.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na dzisiejszej konferencji prasowej lokalni politycy Prawa i Sprawiedliwości odnieśli się do zarzutów stawianych im przez środowisko polityczne prezydenta Rafała Bruskiego i wyciągnęli rękę do współpracy, tłumacząc, iż tylko w ten sposób możemy coś dla Bydgoszczy wywalczyć.

Opublikowano w Bydgoszcz

Zmiany kadrowe w państwowej hodowli w Janowie Podlaskim odbiły się echem nawet w Bydgoszczy. W niedziele na Starym Rynku odbył się happening Komitetu Obrony Demokracji oraz hodowców koni, którzy obawiają się o przyszłość polskich hodowli koni arabskich z ponad 200-letnią tradycją.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 06 marzec 2016 14:40

PiS: Jesteśmy przeciwko metropoliom

Europoseł Kosma Złotowski zapowiedział dzisiaj, że możemy się spodziewać odstąpienia od pomysłu metropolizacji kraju, czyli w naszym województwie nie powstanie żadna metropolia. Poseł do Parlamentu Europejskiego wyraził zadowolenie z takiego obrotu kraju, gdyż utrzymanie rozwiązań metropolitalnych nie służyłoby zrównoważonemu rozwojowi.

Opublikowano w Regionalne

Jednym z głównych postulatów środowiska skupionego wokół szeroko pojętego Ruchu Narodowego jest utworzenie Obrony Terytorialnej, w oparciu o cywilne struktury we wszystkich województwach. Do realizacji tego oczekiwania przygotowuje się Ministerstwo Obrony Narodowej.

Opublikowano w Inowrocław

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29