Jesteś tutaj: HomeRegionArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 08 marzec 2016

W niedziele w życie wejdzie korekta rozkładu jazdy pociągów, w którym miało się znaleźć nowe połączenie z Berlinem. Od kilku tygodni wiemy już jednak, iż zrezygnowano z połączenia bezpośrednio z województwem kujawsko-pomorskim i ograniczono się do Piły. Z racji niezbyt dalekiej odległości tego miasta od Bydgoszczy, z dużym zainteresowaniem obserwujemy przygotowania tego połączenia, licząc na dobre skomunikowanie z pociągiem Przewozów Regionalnych relacji Bydgoszcz – Piła.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na przyszły poniedziałek przewodniczący Sejmiku Ryszard Bober zwołał we Włocławsku nadzwyczajną sesję. Tematem obrad ma być ,,Województwo kujawsko-pomorskie – teraźniejszość i wyzwania rozwojowe”.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 08 marzec 2016 18:17

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi Węgry

Kilka tygodni temu wizytę w Budapeszcie odbyła premier Beata Szydło. Jak podaje węgierska agencja MTVA 17 marca rozpocząć się ma trzydniowa wizyta prezydenta Andrzeja Dudy, któremu towarzyszyć będzie żona Agata.

Opublikowano w Magyar Hirek

Przed tygodniem rozpoczęliśmy nowy sezon Bydgoskiego Roweru Aglomeracyjnego. Cały czas na rozpatrzenie nie może się jednak doczekać nasz apel o uregulowanie zasad przejazdu rowerzystów przez Rondo Grunwaldzkie, którzy często łamią tym samym przepisy rowerowe.

Opublikowano w Bydgoszcz

W dniach 16 i 17 kwietnia na Kujawach w ramach Fed Cup reprezentacja Polski w tenisie zmierzy się z Tajwanem. W Inowrocławiu na żywo będziemy mogli zobaczyć zatem naszą polską gwiazdę Agnieszkę Radwańską. Gospodarzem meczu będzie hala przy ulicy Niepodległości.

Opublikowano w Inowrocław

Do niedzielnej konferencji polityków PiS odniósł się dzisiaj prezydent Rafał Bruski. Jak podkreślał, do zabrania głosu czuje się wywołany i apelował do parlamentarzystów, aby więcej uwagi poświęcali bydgoskim sprawom.

Opublikowano w Bydgoszcz

Rada Europejska reprezentująca głowy państw Unii Europejskich oraz delegację Turcji rozpoczęła obrady w poniedziałek 7 marca. Szczyt został przerwany po zawetowaniu przez premiera Węgier propozycji bezpośredniego transferu uchodźców z Turcji do Europy.

Opublikowano w Magyar Hirek

Warte obejrzenia

« Luty 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29