Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 08 listopad 2013
piątek, 08 listopad 2013 21:46

Runda rewanżowa rozpoczęta remisem

W Białymstoku miejscowa Jagiellonia zremisowała z bydgoskim Zawiszą 1:1. Obie bramki wpadły w ciągu jednej minuty. W porównaniu z meczem inaugurującym rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy w Bydgoszczy, bydgoski zespół znacznie się poprawił.

Opublikowano w Sport

Jednym z postulatów partii Zbigniewa Ziobro jest zlikwidowanie na czas kryzysu finansowania partii politycznych z budżetu państwa. Na zakończonym dzisiaj posiedzeniu Sejmu odbyło się I czytanie projektu Solidarnej Polski oraz głosowanie nad odrzuceniem go bez procedowania w komisjach. Piątkowe głosowanie zakończyło się wynikiem korzystnym dla SP.

Opublikowano w Regionalne
piątek, 08 listopad 2013 18:35

Święto Niepodległości z gęsiną w tle

Inowrocław rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości będzie świętował radośnie. Po oficjalnych uroczystościach planowany jest w stolicy Kujaw Zachodnich festyn rodzinny, którego główną atrakcją ma być gęsina.

Opublikowano w Inowrocław

To stowarzyszenia i towarzystwa podtrzymywały tradycje narodowe – pisze Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Bydgoszczy, która wystosowała do przedstawicieli organizacji pozarządowych apel, o wspólny udział w uroczystościach Święta Niepodległości.

Opublikowano w Bydgoszcz

W rektoracie Collegium Medicum w Bydgoszczy miała miejsce uroczystość poświęcona pamięci doktora Jana Biziela, zorganizowana przez szpital jego imienia oraz miasto Bydgoszcz. Był on bowiem nie tylko wzorem dla lekarzy, ale także i dla samorządowców.

Opublikowano w Bydgoszcz

W Święto Niepodległości, 11 listopada o godzinie 15:30 z Placu Wolności wyruszy Bieg Niepodległości. Ratusz zaprasza do udziału bydgoszczan, między innymi za pomocą spotów emitowanych na antenie TVP Bydgoszcz. Nie są one jednak emitowane w ramach misji publicznej TVP, ale ratusz wykupił płatne ogłoszenia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Mimo prawie milionowego poparcie nie będzie referendum w sprawie obowiązku szkolnego 6-latków. Dwóch posłów koalicji z PSL wyłamało się, wśród nich znalazł się Eugeniusz Kłopotek.

Opublikowano w Regionalne

Gmina Nakło wystąpiła do wojewody z wnioskiem o dofinansowanie modernizacji ulic Jackowskiego, Strażackiej, Gimnazjalnej, Krzywoustnego i odcinka Dworcowej w ramach Narodowego Programu Przebudowy Dróg Lokalnych. Temu wnioskowi zabrakło tylko jednego punktu, aby znaleźć się na liście realizowanych inwestycji.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30