Jesteś tutaj: HomeSportArtykuły filtrowane wg daty: czwartek, 16 luty 2023

Od wielu lat co roku publikowaliśmy nasz subiektywny ranking parlamentarzystów z okręgu bydgoskiego. W 2021 i 2022 roku ranking się jednak nie ukazał, co wynika głównie z faktu, że przez ostatnią dekadę nie było tak złej współpracy między nimi.

Opublikowano w Regionalne

Kary za łamanie przepisów ruchu drogowego w ostatnim czasie się zaostrzyły, natomiast powszechność kamer samochodowych sprawia, że łamiąc je, nawet jeżeli w pobliżu nie ma policjanta, musimy liczyć się z karą. Przekonała się o tym młoda kobieta w Inowrocławiu.

Opublikowano w Inowrocław

Tłusty czwartek to zapowiedź, że dobiega końca karnawał i w Kościele katolickim rozpocznie się za kilka dni Wielki Post, w czasach pogańskich natomiast było to pożegnanie zimy i powitanie wiosny, co prawda do kalendarzowej wiosny jeszcze miesiąc, ale mentalnie możemy zacząć już wchodzić w nastrój wiosenny. Pączka warto zjeść natomiast na szczęście.

Opublikowano w Bydgoszcz

Do informacji przedstawianych przez Rosję należy trzymać dystans co do ich wiarygodności, nie mniej jednak pewne komunikaty są wysyłane w eter. Ukraińskie portale informują, że Federacja Służba Bezpieczeństwa Rosji (FSB), że w obwodzie moskiewskim zatrzymano 46-latka pochodzenia ukraińskiego, który miał sabotować moskiewską kolej. FSB oskarża Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU) o zlecenie sabotażu. Według FSB mężczyznę miały pomóc zrekrutować polskie i łotewskie służby.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Luty 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP