Jesteś tutaj: HomeKoronowo i PruszczArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 19 marzec 2013

Około godziny 4 w nocy, w miejscowości Mikanowo z niewyjaśnionych przyczyn, do rowu wpadł autokar który wracali kibice Lechii Gdańsk z meczu ekstraklasy piłkarskiej w Gliwicach. Dwie osoby zginęły na miejscu. Kilkanaście osób odniosło ciężkie obrażenia.

Opublikowano w Regionalne
wtorek, 19 marzec 2013 16:48

Ania Wyszkoni wystąpi na przystani

Wokalistka która karierę rozpoczynała z zespołem ,,Łzy” 20 lipca wystąpi na nakielskiej przystani.

Opublikowano w Krajna i Pałuki

O możliwości podwyższenia cen biletów, zmiany przepisów taryfowych oraz odebraniu części ulg w komunikacji publicznej mówi się od listopada. W ostatnim czasie bydgoskie dzienniki przedstawiły kilka wariantów, bardzo jednak prawdopodobne, że w marcu żadne decyzje nie zapadną.

Projekt budżetu na rok 2013 zakłada wzrost wpływu z biletów w trakcie jego trwania. Według Gazety Wyborczej korekta taryf miała by wejść od 1 maja. Żeby to się jednak stało w marcu radni musieli by przegłosować nowy cennik i wykaz ulg. Obradujące w przyszłym tygodniu komisje merytoryczne Rady Miasta, jak wynika z ich porządków obrad, nie będą się zajmować kwestiami komunikacji publicznej. Zatem mało prawdopodobne, aby w marcu jakiekolwiek decyzje zapadły. Chyba ,że jakieś propozycje pojawią się w ostatniej chwili, co jednak było by złamaniem pewnych reguł obowiązujących w bydgoskim samorządzie.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 19 marzec 2013 15:28

Seryjny złodziej samochodów w areszcie

Policjantom z Bydgoszczy udało się odzyskać skradzionego volkswagena golfa oraz zatrzymać 41-latka, który może stać za kradzieżą kilku pojazdów.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 19 marzec 2013 10:42

Komendant dostał awans, mamy wakat

Dzisiaj odbędzie się pożegnanie Komendanta Wojewódzkiego Policji w Bydgoszczy insp. Wojciecha Ołdyńskiego, który otrzymał przeniesienie na Dolny Śląsk.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

« Grudzień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  • Po równo 6 latach Mateusz Morawiecki przestał być premierem

    11 grudnia 2017 roku ówczesny wicepremier Mateusz Morawiecki uzyskał wotum zaufania i został premierem RP. Dzisiaj – równo 6 lat od tamtego dnia Mateusz Morawiecki po raz trzeci zwracał się do Sejmu RP z prośbą o udzielenie mu wotum zaufania – tym razem jednak nie uzyskał wymaganego poparcia. Dzisiaj Sejm RP najprawdopodobniej misję stworzenia rządu powierzy Donaldowi Tuskowi, który aby nie tracić czasu będzie chciał już we wtorek wygłosić swoje expose.

  • Nie zgodziliśmy się, aby prawa do polskiej pieśni patriotycznej przywłaszczył sobie amerykański kapitał

    Gdy 11 listopada publikowaliśmy w serwisie YouTube relację z bydgoskich obchodów, nie zakładaliśmy, że stanie się ona przedmiotem większego sporu. W naszym materiale pojawia się na końcu wykonanie pieśnie ,,Boże coś Polskę” przez orkiestrę wojskową oraz uczestników nabożeństwa, jak się okazało prawa autorskie do tej pieśni postawił sobie przypisać amerykański podmiot TuneCore, a procedury przyjęte przez Facebook-a sprzyjały korzystniejszemu rozstrzygnieciu dla TuneCore.

Wiadomości z regionu