IV Przejazd rowerowy w ramach profilaktyki udarowej

Czwarty przejazd rowerowy organizowany w ramach Europejskiego Dnia Profilaktyki Udarowej. Uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcyjnych nagród i voucherów od partnerów wydarzenia. Wśród upominków są m.in. vouchery, badania diagnostyczne, sesje fizjoterapeutyczne, gadżety zdrowotne oraz inne niespodzianki. Wydarzenie ma charakter sportowo-prozdrowotny i zachęca do aktywnego udziału.

Ceramika dla Każdego – warsztaty dla dzieci

Warsztaty ceramiczne dla dzieci w wieku 4–10 lat wraz z opiekunami. Uczestnicy poznają techniki formowania prostych form użytkowych, a wypalone prace zostaną pomalowane i zabrane do domu.

Dzikie łabędzie

Spektakl oparty na motywach powieści Hansa Christiana Andersena opowiada o walce dobra ze złem, magii i poświęceniu. Księżniczka Eliza musi odczarować swoich braci zamienionych w dzikie łabędzie i uwolnić królestwo spod władzy złej królowej. Reżyserem spektaklu jest Arkadiusz Klucznik.

Przedsionek słowa. Rzeczemy vol. 16

Spotkanie poetyckie z możliwością wystąpienia z własnym tekstem lub ulubionym wierszem. Wydarzenie ma otwarty charakter i zachęca do wspólnego dzielenia się twórczością. Wstęp wolny.