Muzyczne Powitanie Lata
W Inowrocławiu odbędzie się wydarzenie „Muzyczne Powitanie Lata”, organizowane z myślą o wspólnym rozpoczęciu wakacji. Prezydent Miasta Inowrocławia Arkadiusz Fajok zaprasza mieszkańców oraz gości na inowrocławski Rynek. W godzinach od 18:00 do 21:00 centrum miasta wypełni się muzyką, letnią energią i wakacyjną atmosferą. Oprawę muzyczną zapewni DJ, który przygotuje największe przeboje. Wydarzenie ma charakter rodzinny i integrujący, zachęcający do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.