Dzisiaj około godziny 8:00 policjanci zostali poinformowani o pływających w Kanale Bydgoskim zwłokach mężczyzny, w okolicy ulicy Mińskiej. Przyczyny śmierci bada specjalny wydział dochodzeniowo- śledczy.
I choć nie wiemy obecnie jaka jest przyczyna śmierci 50-latka, to niewykluczone, że mógł załamać się pod nim lód. Nasi czytelnicy zwracali nam uwagę, że w parku nad kanałem, w sobotę, nad zamarzniętym kanałem urządzono sobie mecz hokeja. To zachowanie było jednak bezmyślne, gdyż od soboty mamy do czynienia z temperaturami dodatnimi.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.




