
Ruch Narodowy organizuje we wtorek przed Urzędem Wojewódzkim przy ulicy Jagiellońskiej manifestacje, w czasie której będzie oczekiwał dymisji rządu Donalda Tuska. Jest to odpowiedź na opublikowaną przez tygodnik ,,Wprost” aferę taśmową.
W niedzielę około 500 osób protestowało w Warszawie. Pierw przed kancelarią premiera, następnie przeszli oni pod Sejm. W momencie, gdy próbowali dostać się na teren Sejmu doszło do przepychanek z policja, został użyty gaz. Kolejna akcja protestacyjna zaplanowana jest na dzisiaj, we wtorek protesty mają odbywać się natomiast w miastach wojewódzkich. Pikieta w Bydgoszczy rozpocznie się o godzinie 20.
Dymisję premiera Donalda Tuska za najlepsze rozwiązanie uważa także poseł koalicyjnego PSL Eugeniusz Kłopotek. Taki pogląd wyraził w niedzielnym wydaniu programu ,,Kawa na ławę” TVN24.
Premier do treści nagrań kompromitujących jego rząd odniesie w poniedziałek o godzinie 15:00 na specjalnie zwołanej konferencji prasowej.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





