
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj w Trzemiętowie pod Bydgoszczą (gmina Sicienko). Autobus PKS z 27 pasażerami na pokładzie zderzył się z cysterną. Kilka osób trzeba było zabrać do szpitala.
W środę po południu bydgoszczanie mogli usłyszeć jak kilka zastępów straży pożarnej oraz karetki zmierzały w kierunku Mroczy. Miało to związek z wypadkiem do którego doszło pomiędzy Wojnowem i Mroczą. Łącznie na miejscu pojawiło się 11 karetek pogotowia. W przypadku 10 pasażerów autobusu PKS konieczna była hospitalizacja. Pozostałym uczestnikom wypadku udzielono doraźnej pomocy na miejscu.
Na chwilę obecną za szybko jest, aby mówić o przyczynach wypadku. Spodziewać możemy się szczegółowego dochodzenia. Z racji odniesienia obrażeń przez pasażerów, zapewne będzie ono prowadzone pod nadzorem prokuratury.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





