
W marcu Radzie Miasta przedstawiono rekomendacje zespołu radnych ds. Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza”. Zespół ten zarekomendował użyczenie obiektów znajdujących się w zarządzie CWZS. W praktyce te rekomendacje okazują się martwe.
Dokładnie radni zarekomendowali niezwłoczne użyczenie obiektów CWZS przy ulicy Gdańskiej lub Sielskiej dla jednej z drużyn młodzieżowych Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza” oraz od lipca dla pozostałych drużyn. Termin lipcowy pojawił się z tego powodu, iż za kilka tygodni Bydgoszcz będzie współgospodarzem piłkarskich mistrzostw Europy do 21 lat, co ma mieć wpływ na większe obłożenie infrastruktury sportowej.
W odpowiedzi na interpelacje radnego Tomasza Regi prezydent Rafał Bruski stwierdza, że wyłączne prawo zatwierdzania podmiotów, które korzystają z obiektów CWZS ma ten związek – Umowa w obecnym kształcie jest realizowana. Nie przewiduje ona prawa do narzucania biorącemu w użyczenie sposobu korzystania z przedmiotu umowy – informuje prezydent.
CWZS obecnie znajduje się w konflikcie ze Stowarzyszeniem Piłkarskim ,,Zawisza”. Władze Cywilno-Wojskowego Związku Sportowego występując przed zespołem radnych nie widziały możliwości powrotu Stowarzyszenia Piłkarskiego ,,Zawisza” na ulicę Gdańską lub w Fordonie na Sielską.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





