
W ostatnim czasie Stowarzyszenie Piłkarskie uzgodniło zasady porozumienia z Akademią Piłkarską Zagłębia Lubin, która uchodzi za jedną z najlepszych w Polsce. Otwiera to przed podopiecznymi SP Zawisza nowe możliwości związane chociażby z dostępem do drużyny z Ekstraklasy jaką jest Zagłębie. Stowarzyszenie Piłkarskie w najbliższym czasie przeprowadzi nabór młodych piłkarzy.
Stowarzyszenie Piłkarskie ,,Zawisza” tworzy drużyny w kategorii Junior Młodszy i Junior. Oferta ta adresowana jest zatem do roczników: 2003, 2002, 2001, 2000 i 1999. Przyszli adepci sztuki piłkarskiej wraz z rodzicami zaproszeni są na spotkania informacyjne, które odbędą się 10 i 17 maja o godzinie 16:30 w sali konferencyjnej Hotelu Focus przy ulicy Modrzewiowej 1.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





