
Około godziny 14 na ulicy Focha, na wysokości przejścia dla pieszych przy ulicach Mostowej i Gdańskiej, doszło do zderzenia dwóch tramwajów komunikacji miejskiej. Na szczęście nie był to groźny incydent, ale wymaga pomocy specjalistycznego sprzętu, przez co tworzyły się korki i opóźnienia w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.
Jeden tramwajów na zakręcie wypadł z szyn, wpadając jednocześnie na drugi. Najprawdopodobniej nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.
Normalnie ruch odbywał się w kierunku ulicy Gdańskiej, gdzie objazdem kierowane były autobusy komunikacji zastępczej. Tramwaje z Myslęcinka w kierunku ronda Jagiellonów dalej jeździły. W miejscu stały natomiast tramwaje jadące w kierunku ronda Jagiellonów z Wilczaka i Dworca PKP.
Około godziny 16:00 wykolejone tramwaje zostały usunięte i ruch mógł odbywać się normalnie.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





