
Listę PSL w okręgu bydgoskim w wyborach do Sejmu otworzyć ma wicemarszałek województwa Dariusz Kurzawa, w przeszłości również wicewojewoda kujawsko-pomorski Zatwierdzić miały jego liderowanie już władze wojewódzkie i krajowe partii. Kurzawa jest drugim ,,pewnym” nazwiskiem przed zbliżającymi się wyborami, już dwa tygodnie temu PiS ogłosił, że listę tego ugrupowania otworzy poseł Tomasz Latos.
Jeżeli chodzi o kolejne nazwiska kandydatów to pozostają już tylko spekulacje. O bardzo prawdopodobnej liście bydgoskiego PiS pisaliśmy – Taka najprawdopodobniej będzie lista PiS w okręgu bydgoskim
Najprawdopodobniej w najbliższym tygodniu PiS oficjalnie przedstawi całą listę. Jeżeli chodzi o wspólny blok lewicowy, to najprawdopodobniej listę w okręgu bydgoskim otworzy była marszałek Sejmu Wanda Nowicka, która związana jest Wiosną Roberta Biedronia.
Poseł PSL Eugeniusz Kłopotek zapowiedział start z jednego z okręgów w województwie pomorskim.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.




