W połowie stycznia V ligowy Zawisza Bydgoszcz ruszył z intensywnymi przygotowaniami do rundy wiosennej. W sobotę niebiesko-czarni rozegrają pierwszy sparing w tym roku – rywalem będzie Nielba Wągrowiec. Mecz ten rozpocznie się o godzinie 13:00 w Wągrowcu.
W międzyczasie trener Zawiszy Jacek Łukomski odbył czterodniowy staż w klubie Legii Warszawa.
Sobotni sparing partner Zawiszy występuje w IV lidze, po rundzie jesiennej zajmował 2 lokatę w grupie wielkopolskiej. Jest to zatem klub mający szansę zagrać w przyszłym sezonie w III lidze. W planie sparingowym Zawiszę będą testowali głównie IV ligowcy – za tydzień niebiesko-czarni zmierzą się z Jeziorakiem Iława z Warmii, w planie znajduje się również mecz z Unią Janikowo.
Zawisza po rundzie jesiennej zajmuje w V lidze pozycję lidera z przewagą 4 punktów do Mustanga Ostaszewo. Runda wiosenna zapowiada się na dość trudną, szczególnie że Mustang oraz trzeci Start Pruszcz Pomorski jesienią potrafili wygrać z Zawiszą.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.

![W B-klasie Zawisza trafił na silne zespoły [podsumowanie rundy] bc9a2c24d780b6cf960d4bdb21dc004b](https://portalkujawski.pl/wp-content/uploads/2016/11/bc9a2c24d780b6cf960d4bdb21dc004b-300x225.jpg)




