
Wojewoda Mikołaj Bogdanowicz poinformował na Facebook-u iż decyzją Sanepidu został objęty kwarantanną, dlatego swoje obowiązki wykonuje zdalnie. Ma to związek z kontaktem jego dziecka z osobą, z potwierdzonym zachorowaniem na COVID-19.
Szanowni Państwo,
decyzją sanepidu od dziś rozpoczynam kwarantannę. Jest to związane z kontaktem mojego dziecka z osobą zakażoną. Wszelkie czynności, działania będę realizował zdalnie.
Apeluję do wszystkich mieszkańców naszego województwa o odpowiedzialne traktowanie zagrożenia jakim jest #koronawirus. Nośmy maseczki, zachowujmy dystans i dezynfekujmy ręcę – napisał na Facebook-u wojewoda Mikołaj Bogdanowicz.
Dzisiaj (8 października) stwierdzono w naszym województwie rekordowe 311 nowych zachorowań.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.






