
Od ponad półtora roku borykamy się z pandemią COVID-19 – jak wynika z naszych szacunków, w tym okresie w województwie kujawsko-pomorskim. Niestety w Polsce w dyskursie publicznym dość dużo jest populizmu, przez co instytucje czy osoby na stanowiskach boją się podejmować decyzje, które mogłyby uratować innych, w obawie przed chociażby hejtem środowisk krytykujących obostrzenia i szczepienia. My chcemy wyróżnić te osoby odpowiedzialne.
Chcemy wyróżnić w naszym plebiscycie te osoby, które pełniąc publiczne funkcje poszły od prąd wobec presji hejterów i przyczyniły się do poprawy naszego bezpieczeństwa sanitarnego.
Plebiscyt rozstrzygniemy w drugiej połowie grudnia. Prosimy jednocześnie, aby do 7 grudnia przesyłać nam nominację, nie zawsze bowiem jesteśmy wstanie zauważyć wszystkie osoby. Nominację można kierować na adres redakcji: redakcja@portalkujawski.pl
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





