
W prawie wszystkich sektorach mamy już rozstrzygnięcie przetargu na odbiór odpadów od nowego roku – to co powinno cieszyć, to oferty w wielu sektorach poniżej budżetu jaki przewidział ratusz, co z kolei daje nadziei, że nie będzie podwyżek. Głównym graczem na bydgoskim rynku odbioru odpadów będzie miejska spółka ProNatura.
ProNatura wygrała przetarg w 6 na 9 sektorach. W dwóch sektorach wygrał Remondis – dokładniej w pierwszym sektorze – fordońskim oraz III obejmującym Osiedle Leśne, Bartodzieje i Jakchcice.
Nie ma wciąż rozstrzygnięcia dla sektora VII, czyli Górzyskowa i Szwederowa, gdzie wystąpiły pewne perturbacje – na ten sektor ratusz przewidział nieco ponad 17 mln zł, najtańsze oferty przekraczały jednak 20 mln zł, dlatego dla tego sektora przetarg unieważniono. Z tego też powodu 5 października ogłoszono nowy przetarg, tylko dla tego sektora – otwarcie ofert zaplanowane jest na piątek.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.






