Relaks i odprężenie bez wychodzenia z domu. Jak zaaranżować Spa ogrodowe?

Relaks i odprężenie bez wychodzenia z domu. Jak zaaranżować Spa ogrodowe?

Słoneczna pogoda i długie dni nastrajają do spędzania czasu na zewnątrz. Lato to również korzystanie z wielu atrakcji, basenu, sauny, jacuzzi. Czy koniecznie trzeba wyjeżdżać gdzieś daleko, żeby zrelaksować się w ulubiony sposób? Nie! Ponieważ w sklepie Cloveris dostaniesz wszystko to, czego potrzebujesz, żeby własną przestrzeń zamienić w miejsce z marzeń. Dowiedz się, co może Ci się przydać w ogrodzie.

Spa ogrodowe, które jest w Twoim zasięgu

Ogrody wokół domu mogą być bajkową przestrzenią, którą kształtuje się według gustu i potrzeb. Jednak nie każdemu wystarczy zadbana, bujna roślinność, ogrodowe altany, komplety mebli ogrodowych, huśtawki, grille i nastrojowe oświetlenie. Ogród może też być przestrzenią, w której oddajemy się zupełnie innym czynnościom niż tylko przesiadywanie przy grillu i rozmowy do późnej nocy.

 

Przydomowe, ogrodowe spa sprawi mnóstwo radości dorosłym i dzieciom, a przy okazji uatrakcyjni letni wypoczynek, wakacje, urlop. Wcale nie musisz jechać daleko od domu, by móc korzystać z przeróżnych atrakcji, jakie może Ci zaoferować własna kreatywność i sklep Cloveris. Doskonałym pomysłem na uatrakcyjnienie sobie i bliskim czasu spędzanego w przydomowym ogrodzie jest małe spa, dzięki któremu zażyjesz masaży, kąpieli i sauny.

 

Co przyda Ci się, żeby urzeczywistnić ten pomysł? Jaccuzi ogrodowe to wspaniały pomysł na relaks. Będzie to świetny element wyposażenia Twojej strefy wypoczynkowej. Jaccuzi, jakie znajdziesz w ofercie Cloveris to ogrodowa wanna z systemem hydromasażu. Można ustawiać swoją ulubioną temperaturę wody i zazywać relaksujących, prozdrowotnych kąpieli. To nie tylko dobra zabawa, ale dbanie o zdrowie w przyjemnych warunkach otaczającej przyrody, która też została ukształtowana tak, żeby cieszyć nasze oczy.

 

Ciekawym elementem ogrodowego spa jest balia ogrodowa. Jest to wyposażone w piec ze stali nierdzewnej urządzenie z hydromasażem. Nie tylko nowocześnie i efektownie wygląda, ale daje niesamowicie dużo frajdy. W obudowie znajduje się wmontowany minibar, dzięki któremu nie musisz wychodzić z wody, żeby rozkoszować się ulubionym napojem! Balia jest łatwa w utrzymaniu, solidna, trwała i odporna na działanie niekorzystnych czynników.

 

Zobacz nasze urządzenia do ogrodowego Spa tutaj – https://cloveris.pl/spa-ogrodowe/.

 

Ogrodowa sauna – efektowna i funkcjonalna

Sauna ogrodowa to nie tylko urządzenie, które ma zbawienny wpływ na Twoje zdrowie, ale również ciekawy element ogrodowej architektury. Ogrzewana specjalnym piecem sauna świetnie komponuje się z otoczeniem. Jej konstrukcja przypomina beczkę i w znacznej mierze jest wykonana z drewna. Pokrycie dachowe chroni przed złymi warunkami atmosferycznymi.

 

Sauna-beczka to świetne rozwiązanie do ogrodu, które na pewno spodoba się rodzinie i znajomym! Na Cloveris dostępne są sauny w różnych cenach i o różnych gabarytach. Sauny ogrodowe to coś więcej niż standardowe wyposażenie ogrodu – to coś, co wyróżni Twoją przestrzeń wypoczynkową i nada jej wyjątkowego charakteru.

 

Zobacz sauny beczki od Cloveris – https://cloveris.pl/sauna-ogrodowa-beczka.