Warszawska drużyna Bydgoszczy się wzmocniła



Posłanka Grażyna Ciemniak, która przez ostatnie lata pełniła funkcję zastępcy prezydenta, pożegnała się z radnymi Rady Miasta Bydgoszczy, przy czym deklarowała dalsza pracę na rzecz grodu Kazimierza Wielkiego.

 

torty

Parlamentarzystka zamierza się skupić przede wszystkim na doprowadzeniu do rekultywacji zdegradowanych na terenie byłego Zachemu terenów i przygotowanie ich pod nowe inwestycje.

 

– Panu prezydentowi i jego współpracownikom, państwu radnym życzę samych dobrych decyzji dla Bydgoszczy – mówiła posłanka Grażyna Ciemniak.

 

– Nasza warszawska drużyna uległa wzmocnieniu – podsumował prezydent Rafał Bruski.