
Oficjalne obchody Święta Niepodległości w Inowrocławiu odbędą się pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich. Tego dnia prezydent Ryszard Brejza zaprasza też na festyn rodzinny.
Uroczystości rozpoczną się o godzinie 10:30 mszą w kościele pw. Zwiastowania NMP, która sprawowana będzie w intencji Ojczyzny. Następnie będzie miał miejsce uroczysty przemarsz pod pomnik Powstańców Wielkopolskich przy ul. Orłowskiej. Tam planowany jest około godziny 12:00 uroczysty apel.
W godzinach 15:00 – 19:00 na hali widowiskowo-sportowej w Inowrocławiu odbywać będzie się festyn rodzinny, którego główną atrakcją będzie gęsina. Oprócz degustacji wyrobów z mięsa gęsiego i tradycyjnych rogali, odbywać będą się koncerty i degustację. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Prezydent Ryszard Brejza apeluje do inowrocławian o wywieszenie w dniu 11 listopada flag narodowych.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





