
W czwartek 2 marca na Portalu Kujawskim nie ukażą się publikacje dotyczące tematów bydgoskich. Jest to symboliczne pokazanie zagrożenia jakie dla niezależnych mediów i lokalnej demokracji stanowi wydawanie przez ratusz swoich mediów, które podlegają bezpośrednio władzom miasta. W ten sposób chcemy raz w miesiącu pokazać, że obecna sytuacja w Bydgoszczy jest nadzwyczajna.
Z tego też powodu, rezygnując z dnia publikacyjnego, część tematów nie będzie mogła zostać pokazana. Wypychanie niezależnych mediów przez samorządowe może doprowadzić do sytuacji, że trwale wiele tematów nie będzie miało szansy zaistnieć w przestrzeni publicznej, stąd też chcemy symbolicznie pokazywać czym to grozi. Kompetencją władzy wykonawczej w samorządzie nie jest wydawanie mediów!
W czwartek zapraszamy do innych działów, gdzie treści ukażą się normalnie.
Sectetur adipiscing elit. Sed nisi ipsum, aliquet ac vulputate eu, congue nec diam. Mauris ligula metus, tempus eget scelerisque nec, aliquet et risus. Nulla consequat elit vel ipsum pharetra quis tempor metus varius.





