Jesteś tutaj: HomeBydgoszczBukmacherzy dają znacznie wyższe szanse Bruskiemu na wygranie wyborów

Bukmacherzy dają znacznie wyższe szanse Bruskiemu na wygranie wyborów

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Bydgoszcz poniedziałek, 01 kwiecień 2024 16:37

Dalecy jesteśmy od promowania hazardu, nie mniej jednak w kampanii wyborczej ich propozycje zakładów to zawsze ważny sondaż przedwyborczy na który warto zwrócić uwagę – propozycje zakładów musi bowiem faktycznie poprzedzić poważne badanie, bo inaczej mogliby sporo stracić na tym finansowo.

 

Bukmacher internetowy STS (legalny) zaproponował nietypowy zakład – nie wprost kto zrobi lepszy wynik w pierwszej turze, ale propozycję zakładu można zinterpretować czy Rafał Bruski uzyska o więcej niż 19% głosów więcej od Łukasza Schreibera, czy różnica będzie mniejsza niż te 19%. Za wskazanie obu opcji można zarobić 85 groszy na każdej zainwestowanej złotówce. Może z tego wynika, że analitycy STS oszacowali, że Bruski może liczyć na około 19% głosów więcej.

 

Te przewidywanie zdaje się potwierdzić oferta bukmachera internetowego Betclic (też legalnego), który pyta o różnicę 18,5%, przy czym jak zainwestujemy złotówkę i wskażemy, że Bruski uzyska wyższą przewagę niż 18,5% to zarobimy 70 groszy, ale jak wskażemy, że Schreiber uzyska mniejszą niż 18,5% stratę to zarobimy całą złotówkę, czyli sugeruje to, że bardziej prawdopodobne jest uzyskanie przez Bruskiego większej niż 18,5% przewagi.

 

Zakłady tylko dla dwóch kandydatów

Na urząd prezydenta Bydgoszczy startują jednak cztery osoby, ale kandydatki Joanna Czeska-Thomas i Maja Adamczyk nie są brane w zakładach pod uwagę. Bukmacherzy nie chcieli wyjaśnić z czego to dokładnie wynika – czy ze znacznie niższego poparcia, a być może wpływ ma na to fakt, że obie kandydatki pojawiły się wręcz na ostatni moment w walce, a badania sondażowe bukmacherzy przeprowadzili już wcześniej.

 

Warte obejrzenia

  • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

    W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

  • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

    Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
    Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

Wiadomości z regionu