Jesteś tutaj: HomeEurowyboryArtykuły filtrowane wg daty: środa, 18 sierpień 2021

O potrzebie przebudowy Ronda Jagiellonów mówi się od kilku lat, jest to jedyne rondo z podziemnym pasażem handlowym. Jednym z głównych argumentów za przebudową jest dostosowanie go do potrzeb osób niepełnosprawnych. Można to teoretycznie zrobić poprzez budowę wind, ale dzisiejsze tendencje raczej skłaniają, aby wprowadzić bardziej przyjazne niepełnosprawnym, ale też zwykłym pieszym przejścia naziemne.

Opublikowano w Bydgoszcz

W poniedziałek na terenie Komendy Powiatowej Policji w Inowrocławiu przy ulicy Toruńskiej 25-letni funkcjonariusz policji postrzelił się w głowę. Mężczyznę lotnicze pogotowie ratunkowe zabrało do szpitala w Bydgoszczy.

Opublikowano w Inowrocław

Im wyższy stan zaszczepienia społeczeństwa, tym więcej normalności w naszym życiu – podkreśliła w rozmowie z PAP konsultant krajowy w dziedzinie epidemiologii prof. Iwona Paradowska-Stankiewicz. Ponieważ nadal w naszym społeczeństwie znaczny odsetek osób jest podatnych na zakażenie, należy się spodziewać okresów nasilenia epidemii.

Opublikowano w Regionalne

Środowa sesja Rady Miasta zapowiadała się na bardzo krótką, do podjęcia była jedna uchwała w sprawie zaopiniowania wniosku Nadleśnictwa Bydgoszcz o ustanowienie lasów ochronnych, w praktyce wyszła awantura polityczna, która zakończyła się wyjściem części radnych PiS z sali obrad. Część radnych tego klubu się wyłamała i pozostała na sali.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na początku czerwca informowaliśmy, że mieszkaniec Bydgoszczy Daniel Kaszubowski wnioskując do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska o ujawnienie wyników badań środowiska gruntowo-wodnego, gdzie produkowano i magazynowano dinitrotoluen, uzyskał odpowiedź odmowną. RDOŚ zasłonił się bezpieczeństwem państwa. W tej sprawie nastąpił jednak zwrot, decyzję RDOŚ podważył Generalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Warszawie.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia Ukr

Warte obejrzenia

« Kwiecień 2023 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Sprawozdanie z kadencji:

 

Materiał KW Nowa Lewica