Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: sobota, 27 kwiecień 2013

Aula Bydgoskiej Szkoły Wyższej od dzisiaj nosi imię doc. dr Ryszarda Ziętka zmarłego 5 lat temu. W uroczystości po za rodzinom i społecznością uczelni uczestniczyli także politycy lewicy z pierwszej ligi.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 27 kwiecień 2013 18:36

Biskup jest dla nich wielkim problemem

Uroczystości nadania godności honoris causa dla prezydenta Bronisława Komorowskiego towarzyszył kilku osobowy protest  udziałem głównie środowiska Gazety Polskiej. Jak się chwalą jego uczestnicy w jednym z portali społeczenościowych, pod adresem biskupa Jana Tyrawy wykrzykiwano hasło – Hańba.

Opublikowano w Bydgoszcz
sobota, 27 kwiecień 2013 17:21

Rozmawiali o problemach samorządów

Na Uniwersytecie Technologiczno Przyrodniczym w Bydgoszczy odbyła się dzisiaj Konferencja Samorządowa Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Gościem specjalnym był lider partii Leszek Miler.

Opublikowano w Regionalne

Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej informuje, że do połowy czerwca zakończony zostanie remont śluz na Kanale Bydgoskim, co umożliwi bezproblemowe przeprowadzenie festiwalu wodnego ,,Ster na Bydgoszcz”. Środki finansowe na ten cel pochodzić będą z rezerwy budżetu państwa.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

« Październik 2016 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
  • Szczecin bliżej naszego regionu

    Czekamy na budowę drogi ekspresowej S10 nie tylko dlatego, że skomunikuje nas z autostradą A1 i Warszawą, ważny jest też odcinek zachodni w kierunku Szczecina i całego Pomorza Gdańskiego. GDDKiA podpisała właśnie umowy na realizację dwóch odcinków S10 pomiędzy Piłą i Szczecinem. Ten fragment ekspresówki podzielony jest na 8 odcinków, umowy na pozostałe 6 odcinków mają być podpisane w najbliższych tygodniach.

  • Jak problem migracji widzą główni kandydaci na szefa Komisji Europejskiej? Ta debata była zupełnie inna od tej w Polsce

    W czwartek o godzinie 15 rozpoczęła się debata Eurowizji w której wystąpiło pięciu kandydatów na funkcję przewodniczącego Komisji Europejskiej, która była tłumaczona na wszystkie oficjalne języki Unii Europejskiej. To duże przedsięwzięcie medialne i próba odbycia centralnej debaty nad przyszłością Europy. Nie wszystkie siły polityczne były jednak zainteresowane tą formułą.

Wiadomości z regionu