Jesteś tutaj: HomeInowrocławArtykuły filtrowane wg daty: wtorek, 26 lipiec 2016

Z dniem 1 sierpnia zmienią się rozkłady jazdy 11 linii autobusowych. W przypadku linii nr 81 i 82 dojdzie również do korekty jej przebiegu.

Opublikowano w Bydgoszcz
środa, 27 lipiec 2016 00:18

Lech Wałęsa odwiedzi dzisiaj Bydgoszcz

Komitet Obrony Demokracji organizuje dzisiaj spotkanie z Lechem Wałęsą w Bydgoszczy. Prezydent RP w latach 1990 – 1995 oraz laureat Pokojowej Nagrody Nobla rozpoczyna turę spotkań w całym kraju pod hasłem ,,Porozmawiajmy o Polsce”. Polityk jest znany z negatywnej oceny bieżącego rządu Beaty Szydło.

Opublikowano w Bydgoszcz
wtorek, 26 lipiec 2016 17:11

Poczuj się jak turysta w swoim mieście

Inowrocławska Lokalna Organizacja Turystyczna ma ciekawą propozycję dla inowrocławian – zwiedzanie swojego miasta z przewodnikiem, dokładnie tak samo jak w przypadku turystów. Bezpłatnie będzie można zwiedzać Inowrocław sierpniowe środy w ramach akcji ,,Inowrocław okiem turysty”.

Opublikowano w Inowrocław

To były dla Bydgoszczy na pewno dość ważne dni – byliśmy bowiem pierwszym w historii miastem, które organizowało Mistrzostwa Świata U20 dwukrotnie. IAAF Word U20 Championships 2016 tok już historia, przypomnijmy najważniejsze wydarzenia związane z tą imprezą.

Opublikowano w Sport

W ostatnich dniach docierają do nas informacje z krajów zachodnich, na temat ataków terrorystycznych. Co należy wiedzieć, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie, gdy dojdzie do tego typu ataku?

Opublikowano w Regionalne

Jesienią w Warszawie ma dojść do dużego protestu lekarzy rezydentów. Młodych lekarzy, którzy są na etapie zdobywania specjalizacji. Nie podobają im się warunki płacowe, ale również sposób organizacji pracy - dość często bowiem dochodzi do zjawiska wykorzystywania młodych lekarzy do niwelowania braków kadrowych.

Opublikowano w Bydgoszcz

Warte obejrzenia

 • W Zamku Bierzgłowskim rywalizowali szachiści

  W naszym regionie szachy się rozwijają - małymi krokami. Tym razem dzięki turniejowi w Zamku Bierzgłowskim. I Złoty Turniej Szachowy za nami.

 • Szachiści będą walczyć o złoto na zamku

  Między Toruniem a Bydgoszczą w Zamku Bierzgłowski odbędzie się I Złoty Turniej Szachowy w szachach klasycznych. 7 partii w dwa dni w tempie 60’ na zawodnika, a do wygrania prawdziwe złoto.
  Wyjątkowy turniej w Zamku Bierzgłowskim gdzie panuje prawdziwie rycerska atmosfera? Tak to możliwe.

Wiadomości sportowe

« Kwiecień 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
 • Mieszkańcy Torunia i Włocławka chą zmian. Będą konieczne przedterminowe wybory

  Największymi miastami naszego województwa, gdzie 21 kwietnia musiała się odbyć druga tura wyborów były Toruń i Włocławek. W pierwszym z tych miast po 22 latach prezydentem przestanie być Michał Zaleski. Nowym włodarzem Torunia zostanie związany z Platformą Obywatelską Paweł Gulewski.

 • Na chwilę przed kolejną ciszą wyborczą

  Po północy z piątku na sobotę rozpocznie się ponownie cisza wyborcza – do czasu zamknięcia lokalów wyborczych w niedzielę (najprawdopodobniej o godzinie 21:00 – jeżeli nie dojdzie do istotniejszych incydentów) nie będzie wolno agitować. Cisza wyborcza dotyczy jednak tylko tych gmin, gdzie odbywa się druga tura wyborów na prezydenta, wójta czy burmistrza. W Bydgoszczy i w Grudziądzu jest już po wyborach, w kilku miejscach województwa kujawsko-pomorskiego mieszkańcy pójdą w niedzielę głosować.

Wiadomości z regionu