Jesteś tutaj: HomeMagazynJeden taniec znaczy czasami więcej niż tysiąc słów. Romans autorstwa Klaudii Bianek

Jeden taniec znaczy czasami więcej niż tysiąc słów. Romans autorstwa Klaudii Bianek

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn sobota, 25 maj 2024 15:38

historię rozwódki Wiktorii, której życie może odmienić się po otrzymaniu zaproszenia na bal absolwentów. Taka okoliczność to zawsze okazja, aby wrócić do niespełnionej miłości z czasów szkolnych. I właściwie o tym jest to książka.

Mamy zatem dzieło z wyrazistym motywem drugiej szansy. Klaudia Bianek ceniona jest przez czytelniczki za sposób w jaki jej książki odzwierciedlają emocje bohaterów, które przechodzą na czytelniczki obcujące z tym dziełem. Sama historia może i nie jest specjalnie odkrywcza, ale jakie to życiowe, gdy po wielu latach mamy powrót do dawnej przyjaźni, za którą stała niespełniona wydaje się już dawno miłość. Po latach los może dać drugą szansę, a wszystko zacznie się od tego symbolicznego tańca z tytułu, który znaczy w tym wypadku więcej niż tysiąc słów.

 

Wydawcą książki jest Wydawnictwo Poznańskie.

 

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Polski budżet wchodzi pod lupę Komisji Europejskiej. To sygnał, że się zadłużamy

    Komisja Europejska otworzyła wobec Polski i kilku innych państw procedurę nadmiernego deficytu – jest to co prawda dopiero pierwszy krok, ale jednocześnie jest to wyraźny sygnał, że musimy przestać rozszerzać wydatki państwa. Zdaniem analityków przyczyną tego jest realizacja socjalnych obietnic wyborczych jak waloryzacja 800+, a także konieczność zwiększenia wydatków na armię, co z kolei spowodowane jest sytuacją międzynarodową.

  • Marszałek marzy o porcie rzecznym, a perspektywy kaskadyzacji Wisły się oddalają

    - Mam nadzieję, że ranga i włączenie się rządu w tej projekt spowodują, że E40, czyli również Emilianowo będzie miało większą szansę realizacji, podobnie jak Solec Kujawski – mówił na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa marszałek Piotr Całbecki. Trzeba wypowiedź od razu sprostować, że Emilianowo nie leży w pobliżu żadnej drogi wodnej i nie wiadomo o co chodzi marszałkowi, ale to już zostawmy. Z tej wypowiedzi wynika, że marszałek Całbecki wciąż widzi duże nadzieje, że Wisła będzie wykorzystywana do transportu towarowego.

Wiadomości z regionu