Jesteś tutaj: HomeMagazynArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 04 grudzień 2016

Wydział do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Bydgoszczy pod nadzorem Prokuratury Okręgowej prowadzi dochodzenie w sprawie ,,podejrzenia wyłudzenia dotacji na szkodę Miasta Bydgoszczy poprzez poświadczenie nieprawy w dokumentach przez Prezesa Zarządu WKS Zawisza Bydgoszcz S.A. Jak ustaliliśmy – policjanci gromadzą obecnie materiał dowodowy.

Opublikowano w Bydgoszcz

Na rewitalizację z puli ZIT Bydgoszczy otrzyma ok. 53 mln zł. Na środowej sesji Rady Miasta Bydgoszczy radni wyznaczyli obszar objęty tym programem, jednocześnie protestowali mieszkańcy osiedla Łęgnowo-Wieś, którzy nie zostali nim objęci. Nie załapał się również Opławiec i Brdyujście. Przedstawiciele prezydenta Rafała Bruskiego niepopularne dla mieszkańców decyzje tłumaczyli polityką Zarządu Województwa.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 04 grudzień 2016 11:51

[Plebiscyt] To już ostatnia prosta

W środę 7 grudnia kończy się II runda plebiscytu na najlepszą akcję Zawiszy w rundzie jesiennej. Nasz plebiscyt zatem powoli dobiega końca.

Opublikowano w Sport

Warte obejrzenia

« Czerwiec 2024 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
  • Marszałek województwa i zarząd z wotum zaufania, ale debata pokazała kryzys debaty w województwie

    Można było się spodziewać, że na poniedziałkowej sesji Sejmiku Województwa radni udzielą absolutorium oraz wotum zaufania dla Zarządu Województwa – o ile w tym roku ta debata nie była specjalnie istotna, bo z racji tego, że jesteśmy świeżo po wyborach, wynik głosowania nie niesie żadnych skutków prawnych, to pokazała ona pewien kryzys w dyskusji publicznej.

  • Jutro jedna z ważniejszych sesji sejmiku w roku, choć w tym roku nie aż tak

    W poniedziałek Sejmik Województwa zdecyduje o udzieleniu lub nieudzieleniu wotum zaufania dla Zarządu Województwa za 2023 rok oraz udzieleniu lub nieudzieleniu absolutorium. Jest to zawsze jedna z ważniejszych sesji w roku, bowiem odbywa się dyskusja o stanie województwa oraz ocena władzy wykonawczej. Ten rok jest jednak szczególny, bowiem minęło niewiele ponad 2 miesiące od wyborów samorządowych, gdzie całe władze samorządowe były poddane weryfikacji przez wyborców.

Wiadomości z regionu